Jak rozvíjet dětskou spiritualitu: Jednoduchá praktická cvičení

Jak rozvíjet dětskou spiritualitu: Jednoduchá praktická cvičení - Peggy Joy Jenkinsonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peggy Joy Jenkinsonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak rozvíjet dětskou spiritualitu: Jednoduchá praktická cvičení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak rozvíjet dětskou spiritualitu: Jednoduchá praktická cvičení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peggy Joy Jenkinsonová. Číst Jak rozvíjet dětskou spiritualitu: Jednoduchá praktická cvičení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Největší dary, které může dítě dostat, jsou otevřená mysl, láskyplné srdce a tvůrčí nadšení. V knížce nalezneme 62 jednoduchých a lehce srozumitelných úkolů, které naše děti podnítí k zamyšlení, umožní jim setkat se s mnoha různými duchovními principy a pomohou jim rozvinout empatii, důvěru, odpuštění a vnitřní klid. V úkolech, které jsou určené pro děti různého věku, se používají běžně dostupné materiály. Autorka se zabývá vzděláváním dospělých, zaměřuje se na práci s rodiči a učiteli, pomáhá jim porozumět různému chování dětí a aktivovat jejich vnitřní radost.


...Jak rozvíjet dětskou spiritualitu -- Jednoduchá praktická cvičení - Peggy Joy Jenkinsonová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Upanišady - ekalich.cz ... . Jak rozvíjet dětskou spiritualitu Autor: Jenkinsonová, Peggy Joy Nakladatel: DharmaGaia EAN: 9788086689227 ISBN: 978-80-86685-92-2 Originál: Nurturing Spirituality in Children, Simple Hands-on Activities Překlad: Kleinová, Kateřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 158 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: Jak rozvíjet dětskou spiritualitu. Jednoduchá praktická cvičení. Peggy Joy JenkinsováNejvětší dary, které může dítě dostat, jsou otevřená mysl, láskyplné srdce a tvůrčí nadšení ... Dětská spiritualita | Knihy.ABZ.cz ... . Jednoduchá praktická cvičení. Peggy Joy JenkinsováNejvětší dary, které může dítě dostat, jsou otevřená mysl, láskyplné srdce a tvůrčí nadšení. V knize obsažené cvičení a úkoly, určené pro děti různého věku, vám pomohou tyto věci dět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY