Dospělost a její variabilita

Dospělost a její variabilita - Marie Farková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Farková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dospělost a její variabilita.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dospělost a její variabilita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Farková. Číst Dospělost a její variabilita Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ojedinělá kniha na českém trhu se zabývá oblastmi života dospělých tak, jak se s nimi setkáváme v průběhu dospělosti až po období, kdy odcházíme z aktivní pracovní činnosti. Získáte jedinečný přehled o poznatcích o rané dospělosti, o interakcích mladých a dospělých při hledání zaměstnání, v adaptaci na pracovní pozice, v pracovní skupině. Zjistíte, jak moc se změnily role v rodině, poznáte souvislosti pracovní mobility, jejích důsledků a mnoho dalšího. Publikace je věnovaná především odborné psychologické veřejnosti a dalším odborníkům pomáhajících profesí.


...ost a její variabilita Ojedinělá kniha na českém trhu, se zabývá oblastmi života dospělých tak, jak se s nimi setkáváme v průběhu dospělosti až po období, kdy odcházíme z aktivní ... Dospělost a její variabilita - Marie Farková, 2009, český ... ... ... Tato nová optika 10 / Dospělost a její variabilita je stejně jako kdykoli předtím ovlivňována světovým názorem, ale také diskursivním rámcem (pohled jakéhokoli typu meniny či genderového zaměření) zaměření. Zvlátnost těchto situací a jejich paradoxy lze dokumentovat na jen letmo nastíněných diskuzích a počinech ... Dospělost a její variabilita Autor Marie Farková. Ojedinělá kniha na čes ... Dospělost a její variabilita - Marie Farková | KOSMAS.cz ... ... . Zvlátnost těchto situací a jejich paradoxy lze dokumentovat na jen letmo nastíněných diskuzích a počinech ... Dospělost a její variabilita Autor Marie Farková. Ojedinělá kniha na českém trhu, kterou právě držíte v ruce, se zabývá oblastmi života dospělých tak, jak se s nimi setkáváme v průběhu dospělosti až p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY