Irsko- Merian Live!: Severní Irsko

Irsko- Merian Live!: Severní Irsko - Werner Skrentny | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Werner Skrentny
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Irsko- Merian Live!: Severní Irsko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Irsko- Merian Live!: Severní Irsko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Werner Skrentny. Číst Irsko- Merian Live!: Severní Irsko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sytá zeleň a divoké pobřeží, zlatožluté písečné pláže a osamělá vřesoviště, puby s nezaměnitelnou atmosférou a strhující muzika - to jsou hlavní magnety, kterými tento "Zelený ostrov" turisty přitahuje. Nám, Čechům, je Irsko sice v mnohém blízké, avšak vzdálenost, která nás dělí, způsobuje "informační šum" - a právě MERIAN live! nabízí spolehlivé rámě, které vás provede tímto mytickým severozápadním koutem kontinentu. Budete vědět, co vás čeká, vypravíte-li se na Rock of Cashel, "irskou akropoli"; stanete-li na okraji Cliffs of Moher; ocitnete-li se v drsné connemarské krajině, vyladěné do modré a zelené, hnědé a šedé barvy; odhodláte-li se objevovat dosud neznámá mistrovská díla přírody i člověka v Severním Irsku; zastavíte-li se na "pivko" v pověstných dublinských hospůdkách s pěnivým guinnessem... MERIAN live! vás nenechá na holičkách ani při hledání vhodného ubytování a nabídne ke každému místu vhodný hotel či adresu Bed&Breakfast; při výběru turistických tras vás nasměruje mj. na romantickou plavbu po řece Shannon a samozřejmě poradí při nákupu suvenýrů - například, kde výhodně pořídit pletený svetr s typicky irskými vzory. Snad bez výjimky každý - muzikant, hledač záhad, romantik, milovník nedotčené přírody či poutník po stopách dávné historie - si v Irsku najdete ten svůj "zlatý hřeb", za nímž se na "Zelený ostrov" vypraví.


...ive - Irsko - Severní Irsko (2007) Vašut Praha 2007, 128 stran, brožovaná, mapky, běžné opotřebení obálky, uvnitř velmi dobrý stav ... O-NLINE: Wales - Severné Írsko futbal Sledujte prenos 25 ... ... . Irsko - Merian Live! Autor: Skrentny, Werner Nakladatel: Vašut EAN: 9788072365623 ISBN: 978-80-7236-562-3 Originál: Irland mit Nordirland Překlad: Hromádková, Dagmar Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 2007 (3. vydání) Na cestě do Kanady jsme si jako předzastávku vybrali Irsko... tak jsme se tam troch podívali kolem.. :) Kniha Irsko a Severní ... Live výsledky: fotbal Severní Irsko livescore ... . vydání) Na cestě do Kanady jsme si jako předzastávku vybrali Irsko... tak jsme se tam troch podívali kolem.. :) Kniha Irsko a Severní Irsko (Skretny Werner) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY