Jak dokonale zvládnout horské kolo

Jak dokonale zvládnout horské kolo - Florian Haymann, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Florian Haymann,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak dokonale zvládnout horské kolo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak dokonale zvládnout horské kolo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Florian Haymann,. Číst Jak dokonale zvládnout horské kolo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ještě v polovině devadesátých let minulého století bývali jezdci na horských kolech terčem posměchu, jako pestrobarevní papoušci věnující se módnímu výstřelku. Z módního sportu se postupně stala masová záležitost. Horské kolo je hnací silou ve vývoji cyklistiky a dnes jej vyznává již druhá generace příznivců. Nejlepší jezdci mohou dokonce soutěžit o olympijské zlato. Chcete vědět, jak se zorientovat na trhu s horskými koly, jak bezpečně jezdit v terénu, jak měřit svůj výkon i jak se neztratit na vyjížďce v horách? Populárně napsaná a bohatě ilustrovaná publikace vám poradí s výběrem vhodného kola i ostatního MTB vybavení, se základní údržbou a opravami, seznámí vás se správnou technikou jízdy a ukáže, jak používat prostředky pro měření tréninkové zátěže i navigaci.


...onale zvládnout horské kolo . Titul: Jak dokonale zvládnout horské kolo Autor: Florian Haymann, Ulrich Stanciu EAN: 9788024727752 ISBN: 978-80-247-2775-2 Nakladatel: GRADA Publishing, a ... Jak dokonale zvládnout horské kolo - Florian Haymann ... ... .s. Rok vydání: 200905 Rozměry: 168 x 244 mm Počet stran: 128 Váha: 308 g Jazyk: CZE Jak dokonale zvládnout horské kolo - Florian Haymann, Ulrich Stanciu Ještě v polovině devadesátých let ... ♥ Book Title : Jak dokonale zvládnout horské kolo ♣ Name Author : Florian Haymann ∞ Launching : 2009 Info ISBN Link : 9788024727752 ⊗ Detail ISBN code : 8024727757 ⊕ Number Pages : Total 125 sheet ♮ News id : GIsjLXKfINoC Download File Start Reading Jak dokonale zvládnout horské kolo. Vybavení - údržba - technika jízdy - trénink. Ješ ... Jak zvolit správnou velikost a typ kola? - inSPORTline ... . Vybavení - údržba - technika jízdy - trénink. Ješ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY