53 dopisů pro mou lásku

53 dopisů pro mou lásku - Leylah Attar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Leylah Attar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
53 dopisů pro mou lásku.pdf


Chcete si knihu přečíst?53 dopisů pro mou lásku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leylah Attar. Číst 53 dopisů pro mou lásku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tohle není typická romance. Není černobílá. Linie se protínají. Zdi se bortí. To dobré se mění na špatné. A to špatné se mění na velmi, velmi dobré. Shayda Hijaziová – dokonalá manželka, dokonalá matka, dokonalá dcera. Třicet pět let hrála podle pravidel, polykala tajemství, pohřbívala sny a dělala všechno pro to, aby držela rodinu pohromadě. Shaydu Hijaziovou čeká setkání s tou jedinou věcí, která to celé může rozbít, s tou jedinou věcí, která jí vždycky byla odepřena – s láskou. Troy Heathgate – nezkrotný, vzrušující, nebezpečný. Muž, který si dělá přesně to, co chce. Život se sklání před jeho přáním. Dokud se nesetká s něčím, kvůli čemu by se všeho vzdal, ale nemůže to mít. Narodili se ve stejný den v opačných koutech světa, ale jejich cesty se protnou. A nic už není jako dřív.


...ů pro mou lásku kniha od: Leylah Attar ... 53 dopisu pro moji lasku levně | Blesk zboží ... . 82 % 65 hodnocení ... Pro ženy; 53 dopisů pro mou lásku; 53 dopisů pro mou lásku. Nakladatelství: Moba. Autor: Leylah Attar. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: 432 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI Cena s DPH: 199 Kč ... 53 dopisů pro mou lásku. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnoce ... 53 dopisů pro mou lásku [eBook] - Leylah Attar | Knihy ... ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Benešova Shayda Hijaziová žije v domluveném manželství, a i když se mají navzájem rádi, není to takové, jaké by to mělo být. Vinou ... 53 dopisů pro mou lásku. Kdo napsal knihu 53 dopisů pro mou lásku? Autorem je Leylah Attar. Hodnoc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY