Slepá hrozba

Slepá hrozba - Stephen Booth | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen Booth
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slepá hrozba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slepá hrozba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Booth. Číst Slepá hrozba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děj navazuje bezprostředně na předchozí knihu Mstitel. Dannyho s dědečkem Fergusem najde v jejich úkrytu u kanadských Velkých jezer šéf CI5 Dudley a požádá je, aby se zapojili do chystané operace, která má zlikvidovat výrobce a distributory nové drogy s názvem Láva, jež se lavinovitě šíří a způsobuje agresivní šílenství. Za odměnu jim slíbí konec pronásledování a klidný život. Fergus vytvoří a vycvičí údernou jednotku a s ní se vydají do pronásledování záhadných dvojčat, která mají v celé záležitosti prsty. Danny truchlící po Eleně pozná novou lásku a do děje zasáhne i démonická Marcie Deverauxová. Oba hrdinové konečně dostanou příležitost vyrovnat si s ní jednou provždy účty. Jejich minulost i boj proti nové hrozbě se rozuzlí ve velkém finále.


... hrozba není vždy jen to, co nevidíme ... Oslepla a to ji zachránilo před osudem dětské nevěsty ... ... . Může to být i něco, co vidět nechceme nebo nedokážeme. Jak dobře ví i Diane Fryová, která někdy odmítá vidět i to, co má přímo před očima. Kniha: Slepá hrozba (Stephen Booth). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Začátek nový série ze hry Batman Slepá Spravedlnost. Bude hrát za Batmana a Robina a jejich úkolem je zachránit jak jinak město Gotham. Před dvěma padouchy ,které tu nezm ... Slepá hrozba - Stephen Booth - Pelhřimov - Bazoš.cz ... . Před dvěma padouchy ,které tu nezmíním :D Tato ... Slepá hrozba není vždy jen to, co nevidíme. Může to být i něco, co vidět nechceme nebo nedokážeme. Jak dobře ví i Diane Fryová, která někdy odmítá vidět i to, co má přímo před očima. A jak ví i Ben Cooper, který se sice ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY