Jak přežít kretény

Jak přežít kretény - Robert Sutton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Sutton
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přežít kretény.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak přežít kretény ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Sutton. Číst Jak přežít kretény Online je nyní tak snadné!

POPIS


Robert Sutton, profesor Stanfordovy univerzity, se hledáním odpovědi na otázku co dělat, když narazím na kreténa, zabývá již řadu let a kniha Jak přežít kretény je aktuálním shrnutím toho nejlepšího, na co přišel na základě seriózního zkoumání lidí, kteří se ke svým bližním chovají sprostě. Předkládá v ní rady, jak jednat s lidmi, kteří ty ostatní systematicky deptají, urážejí, ponižují a všemožně jim otravují život. Kniha je zaměřena na pracovní prostředí, ale její doporučení lze využít kdekoliv.


...žít kretény kolektiv. Pomoc! Kreténi útočí! Robert Sutton, profesor Stanfordovy univerzity, se hledáním odpovědi na otázku co dělat, když narazím na kreténa, zabývá již řadu let a kniha Jak přežít kretény je aktuálním shrnutím toho nejlepšího, na co přišel na základě seriózního zkoumání lidí, kteří ... Kniha: Jak přežít kretény - kolektiv | Knihy.ABZ.cz ... ... Jak přežít kretény, když se někdy může zdát, že jsou všude?Robert Sutton má odpověď.. Již hodně let se zabývá tématem, co dělat, když člověk narazí na kreténa a jeho kniha Jak přežít kretény je shrnutím toho nejlepšího, na co přišel na základě seriózního studia těch, kdo se k ostatním chovají sprostě. V jeho knize můžete najít celou řadu návodů a ... Robert Sutton, profesor Stanfordovy ... Kniha: Jak přežít kretény (Robert I. Sutton) | Martinus ... .. Již hodně let se zabývá tématem, co dělat, když člověk narazí na kreténa a jeho kniha Jak přežít kretény je shrnutím toho nejlepšího, na co přišel na základě seriózního studia těch, kdo se k ostatním chovají sprostě. V jeho knize můžete najít celou řadu návodů a ... Robert Sutton, profesor Stanfordovy univerzity, se hledáním odpovědi na otázku co dělat, když narazím na kreténa, zabývá již řadu let a kniha Jak přežít kretény je aktuálním shrnutím...SOUVISEJÍCÍ KNIHY