Proč krokodýli mají sex jen za bouřky: a jiné záhady každodenního života

Proč krokodýli mají sex jen za bouřky: a jiné záhady každodenního života - Bernd Harder | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bernd Harder
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč krokodýli mají sex jen za bouřky: a jiné záhady každodenního života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč krokodýli mají sex jen za bouřky: a jiné záhady každodenního života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernd Harder. Číst Proč krokodýli mají sex jen za bouřky: a jiné záhady každodenního života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Důležité otázky v životě zůstávají často nezodpovězené. Je pravda, že spolknutá žvýkačka zůstává v žaludku sedm roků? A že toaleta v letadle může vtáhnout i člověka? Je pravda, že po transplantaci srdce příjemce přebírá osobnostní rysy a povahu dárce? A že se mozkové buňky neobnovují? Je pravda, že se vyskytuje ještě třinácté znamení zvěrokruhu? A že se vepři nepotí? Tyto a další záhady běžného života naší doby si autor opět bere pod lupu. Jeho odpovědi na jednoduché i složité otázky našeho světa jsou zábavné a často překvapivé - vždy však vědecky přesné.


...krokodýli mají sex jen za bouřky Autor: Harder, Bernd Nakladatel: Ikar EAN: 9788024911694 ISBN: 978-80-249-1169-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Teplická nej... ... . vydání) Kniha: Proč krokodýli mají sex jen za bouřky a jiné záhady každodenního života - Bernd Harder. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Proč krokodýli mají sex jen za bouřky - a jiné záhady každodenního života - Bernd Harder. Je pravda, že spolknutá žvýkačka zůstává v žaludku sedm roků... Proč krokodýli mají sex jen ... Nakladatelství Ikar | Dobré Knihy.cz ... . Proč krokodýli mají sex jen za bouřky - a jiné záhady každodenního života - Bernd Harder. Je pravda, že spolknutá žvýkačka zůstává v žaludku sedm roků... Proč krokodýli mají sex jen za bouřky - a jiné...SOUVISEJÍCÍ KNIHY