Mozkohrátky: Trénink paměti nejen pro děti

Mozkohrátky: Trénink paměti nejen pro děti - Jana Vejsadová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Vejsadová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mozkohrátky: Trénink paměti nejen pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mozkohrátky: Trénink paměti nejen pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Vejsadová. Číst Mozkohrátky: Trénink paměti nejen pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hra je zábava. A zábavné můžou být i hry s pamětí. V knize „mozkohrátek“ najdete hrátky s pamětí pro celou rodinu v různých stupních obtížnosti. Můžete se s nimi bavit společně s dětmi. S malými dětmi, předškoláky i malými školáky poznáte paměťové techniky a strategie, které využijete nejen při učení, ale v každodenním životě. Rodiče i prarodiče zde zase najdou rady, jak nezapomenout a využívat to, co si při hře s dětmi osvojili.


...átky -- Trénink paměti nejen pro děti - Vejsadová, Jana ; - Hra je modelem skutečnosti, a to platí i tehdy, je-li zaměřena na paměť ... Trenink pameti | HLEDEJCENY.cz ... . V knize mozkohrátek pro celou rodinu najdete úkoly v různých stupních obtížnosti, které jsou určeny pro ... Posláním publikace Mozkohrátky aneb "Trénink kognitivních funkcí pro děti a dospělé" je efektivní vyřešení paměťových strategií a zlepšení schopnosti učit se za pomoci využití paměťových technik od těch jednodušších až po ty ,mnohem náročnější. Provozovatel www.mozkohratky.cz , Active Brain s.r.o., Skřivanova 4, PSČ 60200 Brno, Česká republika, IČ: 03780775, jako správce osobn ... Biz books - Mozkohrátky ... . Provozovatel www.mozkohratky.cz , Active Brain s.r.o., Skřivanova 4, PSČ 60200 Brno, Česká republika, IČ: 03780775, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY