Přej mi domov

Přej mi domov - Kay Brattová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kay Brattová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přej mi domov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přej mi domov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kay Brattová. Číst Přej mi domov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hladový a toulavý pes. Tak to je poslední věc, kterou Kara Butterová potřebuje – starat se o další hladový krk. Stojí sama u silnice uprostřed státu Georgia, batoh na zádech a pár dolarů v kapse. Vydala se na cestu bez cíle a vlastně ani neví, co hledá. Prostě jenom jde. Ještě netuší, že ve skutečnosti hledá samu sebe a ten chlupatý a zanedbaný tulák u jejích nohou se brzy stane jejím nejlepším a nejvěrnějším přítelem. Kara se rozhodla, že opustí svůj dosavadní život, který není právě růžový. Putování z jedné pěstounské péče do druhé spolu s jejím dvojčetem Hanou, protloukání se životem z jednoho podřadného zaměstnání do dalšího a bezútěšné vyhlídky do budoucna – to rozhodně nevypadalo na život v bavlnce. Systém ji naučil, že nemá důvěřovat cizím lidem a že se musí postarat především sama o sebe. Její cesta se však odvíjí velmi podobně jako její život – zcela neočekávaně.


...i domov 2019; Kniha Přej mi domov je v. Právě čtených: 4x: Přečtených: 86x: Čtenářské výzvě ... MICHAJLOV x DANIEL x MARYS - LOAJALITA - YouTube ... ... Přej mi domov - Kay Brattová. Hladový a toulavý pes. Tak to je poslední věc, kterou Kara Butterová potřebuje - starat se o další hladový krk. Stojí... Přej Mi To; Artist Michajlov; Album Ronin; Licensed to YouTube by Believe Music (on behalf of Brno Reprezent), and 2 Music Rights Societies; Show more Show less. Všechny informace o produktu Kniha Přej mi domov - Kay Brattová, porovnání cen z internetových obc ... Kniha Přej mi domov - Kay Brattová | Dobré Knihy.cz ... . Všechny informace o produktu Kniha Přej mi domov - Kay Brattová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Přej mi domov - Kay Brattová. Přej mi domov book. Read 643 reviews from the world's largest...SOUVISEJÍCÍ KNIHY