Pokojová kočka: Tygřík v obýváku

Pokojová kočka: Tygřík v obýváku - Gabriele Linke-Grün | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gabriele Linke-Grün
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokojová kočka: Tygřík v obýváku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pokojová kočka: Tygřík v obýváku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriele Linke-Grün. Číst Pokojová kočka: Tygřík v obýváku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chybí kočce lov živé myši, když si může v bytě chytit kožešinovou? Potřebuje jako vyhlídku živý plot, má-li mezi „čtyřmi stěnami“ báječný škrabací strom a velkolepou kočičí stezku? Určitě ne. V této příručce najdete mnoho tipů a námětů, jak byt proměnit ve vzrušující revír a současně kočičí wellness oázu. Rádce samozřejmě obsahuje i veškerý program pro uspokojení nároků pokojových koček, široce se věnuje době her a mazlení s člověkem, uvolňujícím masážím i správné péči.


...vá kočka: Tygřík v obýváku. Gabriele Linke-Grün ... Kočky | Kupte Knihy na Martinus.cz ... ... Pokojová kočka Autor: Linke-Grün, Gabriele Nakladatel: Vašut EAN: 9788075411952 ISBN: 978-80-7541-195-2 Originál: Wohnungskatzen Překlad: Rattusová, Zuzana Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letec ... Knihy o kočkách | Alza.cz ... . Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Pokojová kočka: Tygřík v obýváku 149,-125,-Skladem > 10 ks. Koupit. Pokojová kočka: Tygřík v obýváku Chybí kočce lov živé myši, když si může v bytě chytit kožešinovou? Potřebuje jako vyhlídku živý plot, má-li mezi „čtyřmi stěnami" báječný škrabací strom a velkolepou kočičí stezku? Ur...SOUVISEJÍCÍ KNIHY