Modrá, nikoli zelená planeta: Co je ohroženo: klima, nebo svoboda?

Modrá, nikoli zelená planeta: Co je ohroženo: klima, nebo svoboda? - Václav Klaus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Klaus
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrá, nikoli zelená planeta: Co je ohroženo: klima, nebo svoboda?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modrá, nikoli zelená planeta: Co je ohroženo: klima, nebo svoboda? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Klaus. Číst Modrá, nikoli zelená planeta: Co je ohroženo: klima, nebo svoboda? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Václav Klaus v této knize veřejnosti předkládá své komplexní stanovisko k dnešní tolik zjitřené debatě o životním prostředí a zejména o tzv. globálním oteplování. Toto téma se stává zásadním ideovým a politickým střetem naší současnosti. Do jaké míry ovlivňuje klimatické změny člověk? Nakolik je možné jim zabránit nejrůznějšími omezeními a politickými zásahy? V. Klaus tvrdí, že nejlepším prostředím pro člověka je prostředí svobody, a právě tím je třeba poměřovat všechny představy a kategorické požadavky environmentalistů. Dochází k jednoznačnému závěru: ochrana přírody ano, environmentalismus ne. Druhé rozšířené vydání.


... mé knihy zní: Co je ohroženo: kli-ma, nebo svoboda? Více a více jsem přesvěd-čen, že je ohrožena svoboda ... Modrá, nikoli zelená planeta - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Klima nikoli. Věřím těm klimatologům, kteří říkají, že je „současné klima v podstatě stejné jako v po-sledních deseti tisíci letech, nebo jinak řeče-no, že je dnešní mírné oteplování v rozmezí Modrá, nikoli zelená planeta Co je ohroženo, klima nebo svoboda? Knihy, 15. 5. 2007 . Předmluva. Žijeme ve zvláštní době. Je to vidět i na tom, že jedna mimořádně teplá zima, kt ... E-kniha: Modrá, nikoli zelená planeta | Knihy.ABZ.cz ... . 5. 2007 . Předmluva. Žijeme ve zvláštní době. Je to vidět i na tom, že jedna mimořádně teplá zima, která - bez ohledu na dlouhodobé trendy, např. na to, že v celém 20. století bylo zaznamenáno zvýšení průměrné teploty ve světě jen o 0,6ºC - stačí k tomu, aby u některých lidí ... Modrá, nikoli zelená planeta: Co je ohroženo: klima, nebo svoboda? Václav Klaus ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY