Chrysalis Tarot: Kniha a 78 karet

Chrysalis Tarot: Kniha a 78 karet - Toney Brooks | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Toney Brooks
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Chrysalis Tarot: Kniha a 78 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chrysalis Tarot: Kniha a 78 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Toney Brooks. Číst Chrysalis Tarot: Kniha a 78 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevte nevšední tarotovou sadu, která do Velkých arkán přináší nejeden nový příběh. Jako dvorní karty se vám představí herecká společnost středověkých postaviček, které dodají vašim výkladům život. Hlavním cílem těchto karet je však sebeuvědomění. Určitě jste už mnohokrát slyšeli, že „všechny odpovědi už máme v sobě“. Teď už je jen nějak dostat ven. Chrysalis Tarot je pro tento šlechetný cíl jako stvořený - bude inspirovat vaši mysl, klást vám hloubavé otázky a zavede vás na dobrodružnou cestu do vašeho nitra. Na cestu, která toho hodně odhalí a bude poučná i zábavná.


...Chrysalis Tarot - Když se nevědomé stane vědomým (kniha a 78 karet) - Toney Brooks ... Tarot magického měsíce od 366 Kč - Heureka.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Kniha a 78 karet. Když se nevědomé stane vědomým. Objevte nevšední tarotovou sadu, která do Velkých arkán přináší nejeden nový příběh. Jako dvorní karty se vám představí herecká společnost středověkých postaviček, které dodají vašim výkladům život. Hlavním cílem těchto karet je však seb euvědomění ... Chrysalis Tarot Kniha a ... Tvoje chvilka s Chrystalis tarotem - Chrysalis Tarot ... ... . Hlavním cílem těchto karet je však seb euvědomění ... Chrysalis Tarot Kniha a 78 karet. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY