Polibek: After 1

Polibek: After 1 - Anna Todd | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Todd
DIMENZE
4,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Polibek: After 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Polibek: After 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Todd. Číst Polibek: After 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


... můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné. Potom, co do nich narazil Hardin, už ne. Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát. Tessin pohodový život ale v okamžiku změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, sexy rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní kluci, které poznala... A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení a výbuchy vzteku. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale… jde odolat jeho polibku?


... 1. from the story After polibek by _Lucysworld_ with 975 reads ... After: Polibek - Wikipedie ... . teenfikce, hardin, afterpolibek. Každou chvíli mi zazvoní budík. Půl noci jsem byla vzhůru... After - Polibek 2019 CZ Online Filmy a Zdarma, After - Polibek 2019 Sledujte CZ Filmy Online, After - Polibek 2019 CZ Dabing i Titulky Online, After: Polibek (After, #1) by Anna Todd - goodreads.com After: Polibek vznikl podle stejnojmenného knižního bestselleru Anny Todd, prvního dílu z několikadílné série After. Ta se stala svého druhu fenoménem a na internetové platfor ... After CZ - Kapitola 1. - Wattpad ... . Ta se stala svého druhu fenoménem a na internetové platformě Wattpad má přes miliardu přečtení. After, book 1 of 5. The unlikely against-all-odds romance between tatted rebel Hardin Scott & good girl Tessa Young! Hardin is like a drug; each time I take the tiniest bit of him, I crave more and more. He con...SOUVISEJÍCÍ KNIHY