Mangový vrch

Mangový vrch - Patricia Shawová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patricia Shawová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mangový vrch.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mangový vrch ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patricia Shawová. Číst Mangový vrch Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Mangový vrch je pokračováním románu Údolí lagun. Syn Pace MacNamary Duke se rozhodne postavit na vlastní nohy a proti vůli svých bratrů Johna Pace a Paula koupí nádhernou stanici Mangový vrch. Dobrodružná povaha ho však nenechá v klidu, přidává se ke svému příteli Harrymu Merrimanovi, který žene dobytek daleko do vnitrozemí nového státu Queensland, aby tam získal půdu pro svou stanici. Oba se seznamují se synem lorda Jasina Heselwooda Edwardem, který se po letech, strávených ve vyhnanství v Anglii, vrací do Austrálie a hledá své místo, nezávislé na otci. Jejich protivníky i přáteli jsou na této cestě původní obyvatelé, Austrálci, kteří nechápou chování a uvažování bělochů, pronikajících stále hlouběji na jejich území, a zoufale se snaží bojovat za svobodu a zachování svého způsobu života.


...angový vrch Přidat komentář. Babo. 2 16 ... Ságy - knihkupectví Beletrie.eu ... .04.2015. Dočetla jsem druhou část australské ságy o osídlování nejmenšího kontinentu a musím konstatovat,že tato kniha se mi líbila víc.Možná proto,že co v první části začalo,nyní se naprosto přirozeně uzavřelo.Kniha nebyla jen dobrodružnou cestou na neosídlený ... Kniha Mangový vrch je pokračováním románu Údolí lagun. Syn Pace MacNamary Duke se rozhodne postavit na vlastní nohy a proti vůli svých bratrů Johna Pace a Paula koupí nádhernou stanici Mangový vrch. Dobrodružná povaha ho však nenechá v ... Mangový vrch - Patricia Shaw - Megaknihy.cz ... . Dobrodružná povaha ho však nenechá v klidu, přidává se ke svému příteli Harrymu Merrimanovi, který... Počet stran: 574, Rok vydání: 2009, Nakladatelství: Ikar, Autor knihy: Patricia Shawová, Syn Pace MacNamary Duke se rozhodne postavit na vlastní nohy a proti vůli svých bratrů Johna Pace a Paula k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY