Dívka ve věži

Dívka ve věži - Katherine Arden | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Katherine Arden
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka ve věži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívka ve věži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katherine Arden. Číst Dívka ve věži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvůr moskevského velkoknížete sužují šarvátky o moc a zvěsti o nepokojích. Neznámí zbojnící drancují venkov, vypalují vesnice a unášejí dívky. Kníže se svými věrnými společníky vyrazí z města, aby nájezdníky porazili, a po cestě se setkává s mladíkem na nádherném koni. Pouze Saša, mnich s válečnickým výcvikem, v "chlapci" rozpozná svou mladší sestru, kterou její vesnice považuje za mrtvou nebo za čarodějnici. Když se Vasja se svými mimořádnými jezdeckými schopnostmi a nevysvětlitelnou mocí prokáže v bitvě, Saša si uvědomí, že musí zachovat její tajemství - jeho sestra je možná tím jediným člověkem, který může zachránit město před hrozbou z říše lidí i fantazie.


...milujete fantasy, ale chtěli byste si přečíst i neobvyklý a neotřelý kousek, právě Dívka ve věži od Katherine Arden je tou správnou volbou ... Dívka ve věži | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Připravte se tedy na pořádnou ruskou zimu a dávku okouzlujícího národního folklóru a mýtů, a nechte se unášet na vlnách pocitu prazvláštního klidu, nedočkavosti a ... Medvěd a Slavík byl nádherným zimním příběhem pro YA čtenáře a jinak tomu nebude ani u Dívky ve věži, dalšího díla od nadané Katherine Arden. Předobjednejte si již nyní knihu ... Dívka ve věži Autor: Arden, Katherine Nakladatel: King Cool EAN: 9788075856258 ISBN: 978-80-7585-625-8 Ori ... Přečteno za říjen 2019 - YouTube ... . Předobjednejte si již nyní knihu ... Dívka ve věži Autor: Arden, Katherine Nakladatel: King Cool EAN: 9788075856258 ISBN: 978-80-7585-625-8 Originál: The Girl in The Tower Překlad: Cardová, Kate...SOUVISEJÍCÍ KNIHY