Příručka duševního zdraví

Příručka duševního zdraví - Ladislav Polách | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Polách
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Příručka duševního zdraví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příručka duševního zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Polách. Číst Příručka duševního zdraví Online je nyní tak snadné!

POPIS


S úzkostí, depresemi nebo poruchami spánku se už někdy setkal každý z nás. Ne všichni ale hned navštívíme psychiatra. Přečtěte si reálné příběhy z ordinace, které vám pomohou řešit vaše potíže. Příručka je první knihou svého druhu vydanou v ČR a SR. Drtivá většina klientů psychiatrické ambulance se potýká s depresemi, úzkostmi, poruchami spánku. To jsou potíže, které v životě zažil z různých důvodů každý z nás. Ne vždy se nám ale chce chodit k psychiatrovi. Jak nám tedy psychiatr může pomoci a jak si můžeme pomoci my sami? Formou čtivých příběhů vám představíme nejčastější potíže a možnosti jejich řešení – jak za pomoci léků, tak i alternativními metodami. Jedná se o ryze praktické zkušenosti bez složitých teorií. Žádná nudná teorie, jen informace z praxe. Našich 25 příběhů vám představí nejčastější problémy, se kterými se pacienti psychiatrické ambulance potýkají. Zapomeňte na složité termíny a teorii. Přečtěte si něco, čemu jednoduše porozumíte. Dozvíte se například, jak se projevují různé druhy deprese nebo jaká jsou rizika duševních poruch. Získáte informace o možnostech řešení, ať už se jedná o používané léky nebo alternativní metody. A hlavně budete vědět, na koho se obrátit s prosbou o pomoc.


...říručka duševního zdraví - MUDr. Ladislav Polách; kolektiv ... Příručka duševního zdraví: 25 příběhu z psychiatrické ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Publikační činnost. V rámci publikační činnosti byla vydána kniha Příručka duševního zdraví - 25 příběhů z psychiatrické ambulance.. Kniha je zaměřena na nejčastější psychické potíže, se kterými se potkáváme v psychiatrické ambulanci: deprese, úzkostné poruchy, nespavost a problémy s alkoholem. Příručka duševního zdraví. Původní cena: ... Příručk ... Příručka duševního zdraví | Osobní růst |ZonerPress.cz ... . Příručka duševního zdraví. Původní cena: ... Příručka je první knihou svého druhu vydanou v ČR a SR. Drtivá většina klientů psychiatrické ambulance se potýká s depresemi, úzkostmi, poruchami spánku. To jsou potíže, které v životě zažil z ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY