Mauglí

Mauglí - Rudyard Kipling, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rudyard Kipling,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mauglí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mauglí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudyard Kipling,. Číst Mauglí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mauglí je indický chlapec, který se ztratí rodičům a žije v džungli mezi divokými zvířaty. Stará se o něj vlčí rodina a na Poradní skále, kde se scházejí obyvatelé pralesa, nachází věrné přátele. Medvěd Balú, černý pardál Baghíra a vůdce vlčí smečky Akéla se za Mauglího postaví, když o jeho vydání žádá zlý tygr Šer Chán. Mauglí se stane uznávaným členem zvířecího společenství v džungli, ale s přibývajícími lety se musí vyrovnat s prostou skutečností, že je vlastně pořád člověk. Povídka Rudyarda Kiplinga je ve zkrácené verzi citlivě převyprávěna a bohatě ilustrována.


...ŽUNGLE MAUGLÍ DOBRODRUŽSTVÍ. Mauglí není tak rychlý lovce jako jeho zvířecími kamarády ... Byla nalezena holčička "Mauglí", kterou vychovávaly opice ... ... . Náhodou narazí na kus dřeva, které postupně stává vynikající bumerang. Barnodaj: * Pavel Váně - guitar, vocals * Jan Sochor - keyboards, vocals * Pavel Pelc - bassguitar, backing vocals * Zdeněk Kluka - drums, vocals. Mauglí - příběh džungle. 2018 13+ 1 h 44 m Rodinné sci-fi a fantasy. Osiřelý chlapec, kterého vychovala zvířata v džungli, přijme svůj osud, když se musí ... Mauglí - Wikipedie ... . Osiřelý chlapec, kterého vychovala zvířata v džungli, přijme svůj osud, když se musí postavit nebezpečnému nepříteli - a vyrovnat se svým lidským původem. Mauglí (anglicky Mowgli) je literární postava, hlavní hrdina více než poloviny povídek (osmi z patnácti) z dvoudílné Knihy džunglí anglického spisovatele Rudyarda Kiplinga.První díl vyšel roku 1894 jako Kniha džunglí (Th...SOUVISEJÍCÍ KNIHY