Intuitivní pedagogika – škola budoucnosti: Rozhovory s Iris

Intuitivní pedagogika – škola budoucnosti: Rozhovory s Iris - Thomas Pedroli | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Pedroli
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Intuitivní pedagogika – škola budoucnosti: Rozhovory s Iris.pdf


Chcete si knihu přečíst?Intuitivní pedagogika – škola budoucnosti: Rozhovory s Iris ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Pedroli. Číst Intuitivní pedagogika – škola budoucnosti: Rozhovory s Iris Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když na počátku devadesátých let vtrhly do domácností počítače, jen málokdo z vědců si uvědomoval, k jakým změnám dochází. Již brzy si však odborníci všimli posunů v komunikaci s dětmi a s dospívajícími. Změna byla natolik závažná, že se začalo dokonce mluvit o novém rozměru komunikace, takzvané čtvrté komunikační dimenzi. V letech 2015 a 2016 vedla Iris Johanssonová (psycholožka s poruchou autistického spektra) v České republice semináře o „čtvrté komunikační dimenzi“. Thomas Pedroli tato setkání tehdy nahrával a později z těchto audiozáznamů vznikla tato kniha. Výsledkem je výzva k výraznému přehodnocení školního vzdělávání a množství nápadů na sebevzdělávání, a to jak pro učitele, tak pro rodiče.


...vní pedagogika - škola budoucnosti Autor: Pedroli, Thomas Nakladatel: Universum EAN: 9788076173811 ISBN: 978-80-7617-381-1 Originál: Gespräche mit Iris: Lernen in der Vierten Dimension Překlad: Doubravová, Johana Popis: Elektronická kniha, 144 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,1 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Intuitivní pedagogika není samostatnou metodou, je osobnostním rozvojem použitelným v různých pedagogických směrech a je s nimi kompatibilní ... Šťastné dítě - DharmaGaia ... . Rozšířila se v mnoha kulturách po celém světě. (škola budoucnosti : rozhovory s Iris Johanssonovou) Thomas Pedroli tato setkání tehdy nahrával a později z těchto audiozáznamů vznikla tato kniha. Výsledkem je výzva k výraznému přehodnocení školního vzdělávání a množství nápadů na sebevzdělávání, a to jak pro učitele, ... Kniha: Intuitivní pedagogika: Rozhovory s Iris | Knihy.ABZ.cz ... . Rozšířila se v mnoha kulturách po celém světě. (škola budoucnosti : rozhovory s Iris Johanssonovou) Thomas Pedroli tato setkání tehdy nahrával a později z těchto audiozáznamů vznikla tato kniha. Výsledkem je výzva k výraznému přehodnocení školního vzdělávání a množství nápadů na sebevzdělávání, a to jak pro učitele,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY