Volejbal: viděno třemi

Volejbal: viděno třemi - Zdeněk Haník | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Haník
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Volejbal: viděno třemi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Volejbal: viděno třemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Haník. Číst Volejbal: viděno třemi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osobnost českého volejbalu s kolektivem spolupracovníků přináší hráčům, trenérům, učitelům a všem volejbalovým fandům jedinečný způsob výkladu volejbalové techniky. Kniha mapuje trénink volejbalových dovedností současně ze tří úhlů, z pohledu zkušeného trenéra Rady, bývalého hráče a zároveň začínajícího trenéra Doskákala a sportovního teoretika Nezažila. Tito tři pánové se snaží v rozhovoru dojít k podstatě dílčích problémů, a tak čtenáře zajímavě provázejí nácvikem základních odbití, herních činností, součinnosti a základů herních kombinací. Na více než 130 barevných fotografiích a 120 herních schématech pak své zkušenosti přenášení do praktických aplikací a cvičení. Díky svému zpracování umožňuje kniha lépe pochopit výklad jak samotným hráčům, tak jejich trenérům, učitelům a rodičům.


...Volejbal viděno třemi - Zdeněk Haník; kolektiv ... Volejbal (Zdeněk Haník) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... HANÍK, Zdeněk. Volejbal : viděno třemi : od základních odbití po herní činnosti.1. vyd. Praha: Grada, 2008. 344 s. ISBN 9788024727448. Volejbal: viděno tř ... Volejbal - viděno třemi - Zdeněk Haník, kolektiv | KOSMAS ... ... . 344 s. ISBN 9788024727448. Volejbal: viděno třemi Zdeněk Haník Nakladatel: Grada 2008 Volejbal viděno třemi. Haník Zdeněk a kolektiv . Tištěná kniha. Šitá vazba. Titul doprodán. E-kniha. PDF. 365 K ... Minivolejbal, celým názvem přesněji Barevný minivolejbal, či Minivolejbal v barvách.Výrazem Minivolejbal označujeme variaci šestkového volejbalu, který umo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY