Velký Gatsby - první ilustrované české vydání

Velký Gatsby - první ilustrované české vydání - Francis Scott Fitzgerald | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Francis Scott Fitzgerald
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký Gatsby - první ilustrované české vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velký Gatsby - první ilustrované české vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francis Scott Fitzgerald. Číst Velký Gatsby - první ilustrované české vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velký Gatsby byl mnohokrát prohlášen za největší a nejkrásnější milostný román všech dob, podobně úchvatný jako Romeo a Julie. Je ho však možné číst i úplně jinak – jako nezvykle pojatou detektivku, jako zobrazení divoké „jazzové“ podoby amerického snu, jako mafiánský příběh, román o dospívání, podobenství o nespravedlnosti života a světa, možná i jako pohádku o neposlušné holčičce – podle čtenářské zkušenosti, povahy, věku nebo nálady. Existuje něco jako poselství románu? Aby naplnil svůj sen, rozdává se Jay Gatsby citově i hmotně až za hranici možného – a jeho bezmezná touha přivolá tragické ztroskotání.


...atsby - první ilustrované české vydání Autor: Fitzgerald, Francis Scott Nakladatel: Leda EAN: 9788073355647 ISBN: 978-80-7335-564-7 Originál: The Great gatsby Překlad: Červenka, Rudolf a Tomský, Alexandr Ilustrace: Tomski&Polanski Popis: 1× kniha, vázaná, 258 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,7 cm Rok vydání: Hledáte Velký Gatsby - první ilustrované české vydání od Francis Scott Fitzgerald? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha Velký Gatsby - ilustrované dárkové vydání - Francis ... ... . 33 prodejen po celé ČR Velký Gatsby byl mnohokrát prohlášen za největší a nejkrásnější milostný román všech dob, podobně úchvatný jako Romeo a Julie. Je ho však možné číst i úplně jinak - … Pokračovat ve čtení "Velký Gatsby (první ilustrované české vydání) - Francis Scott Fitzgerald" Velký Gatsby první ilustrované české vydání. Francis Scott Fitzgeral ... Velký Gatsby - Fitzgerald Francis Scott | Knihy Dobrovský ... . 33 prodejen po celé ČR Velký Gatsby byl mnohokrát prohlášen za největší a nejkrásnější milostný román všech dob, podobně úchvatný jako Romeo a Julie. Je ho však možné číst i úplně jinak - … Pokračovat ve čtení "Velký Gatsby (první ilustrované české vydání) - Francis Scott Fitzgerald" Velký Gatsby první ilustrované české vydání. Francis Scott Fitzgeral...SOUVISEJÍCÍ KNIHY