Sedm kapitol o Milanu Kunderovi

Sedm kapitol o Milanu Kunderovi - Milan Blahynka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Blahynka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm kapitol o Milanu Kunderovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedm kapitol o Milanu Kunderovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Blahynka. Číst Sedm kapitol o Milanu Kunderovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha esejů o díle Milana Kundery z pera známého literárního vědce. Do stále se rozrůstající police knih o Milanu Kunderovi se Sedm kapitol o jeho díle odvažuje vetřít jako soubor studií snad dosud nejdůsledněji respektujících jeho přání číst je z hlediska estetiky a usilujících o určení jeho tvůrčího typu i vysvětlení světového ohlasu jeho díla. Domýšlení etického a politického významu autor rád přenechává sezónním imagologům a napínačům díla na kopyto všech možných a nemožných učených doktrín.


...pitol o Milanu Kunderovi Autor: Blahynka, Milan Nakladatel: Nakladatelství Kmen EAN: 9788090746909 ISBN: 978-80-907469--9 Ilustrace: Doubková, Michaela Popis: 1× kniha, vázaná, 218 stran, česky Rozměry: 11 × 15,4 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Svět románů Milana Kundery levně, cena 249 Kč | Srovnání ... ... . vydání) Novinky.cz Kultura Milan Blahynka o Milanu Kunderovi. Milan Blahynka o Milanu Kunderovi. 20. 8. 2019, 14:29. ... Milana Kundery vybídlo literárního vědce a historika Milana Blahynku k vydání souboru statí s názvem Sedm kapitol o díle Milana Kundery (Nakladatelství Kmen, 218 stran). Do stále se rozrůstající police knih o Milanu Kunderovi se Sedm kapitol o jeho díle odvažuje vetřít jako soubor studií snad dosud nejdůsledněji respektujících jeho přání číst je z hlediska este ... Milan Blahynka o Milanu Kunderovi - Novinky.cz ... . Do stále se rozrůstající police knih o Milanu Kunderovi se Sedm kapitol o jeho díle odvažuje vetřít jako soubor studií snad dosud nejdůsledněji respektujících jeho přání číst je z hlediska este...SOUVISEJÍCÍ KNIHY