Brigitské traktáty

Brigitské traktáty - Matouš z Krakova | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Matouš z Krakova
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Brigitské traktáty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Brigitské traktáty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matouš z Krakova. Číst Brigitské traktáty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha obsahuje dva Matoušovy spisy: Proposici ke svatořečení svaté Brigity, kterou Matouš pronesl při kanonizačním procesu a v níž žádost o kanonizaci zdůvodňuje, a Umučení Krista, výtah z Brigitiných Revelací, v nichž švédská světice popisuje svou vizi posledních Kristových okamžiků. Úvodní studie přináší podrobný životopis Matoušův a rozbor jeho brigitských traktátů, kromě toho se zabývá významem a úlohou Brigitina kultu v českém prostředí. Úvodní studii, edici latinského textu s českým překladem a pozná­mkami připravila D. Breedveld-Baránková.


...rigitské traktáty - Matouš z Krakova. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kabinet pro klasická studia > Petr Kitzler bibliografie ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Brigitské traktáty Matouš z Krakova. Sv. VII: Tato kniha obsahuje dva Matoušovy spisy: Proposici ke svatořečení svaté Brigity, kterou Matouš pronesl při kanonizačním procesu a v níž žádost o kanonizaci zdůvodňuje, a Umučení Krista, výtah z Brigitiných Revelací, v nichž švédská světice popisuje svou vizi posledních ... Brigitské traktáty Autor: Matouš z Krakova Nakladatel: Oikoymenh EAN: 9788072983100 ISBN: 978-80-7298 ... Antikvariát odborná literatura - Antikvariát knih ... ... Brigitské traktáty Autor: Matouš z Krakova Nakladatel: Oikoymenh EAN: 9788072983100 ISBN: 978-80-7298-310- Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY