Che - životopisný komiks: Grafická biografie

Che - životopisný komiks: Grafická biografie - Spain Rodriguez | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Spain Rodriguez
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Che - životopisný komiks: Grafická biografie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Che - životopisný komiks: Grafická biografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Spain Rodriguez. Číst Che - životopisný komiks: Grafická biografie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor nezvyklou a zábavnou formou přibližuje osobu a život slavného revolucionáře Ernesta „Che“ Guevary. Sleduje jeho život od mládí prožitého za vlády prezidenta Peróna v Argentině, cesty po Jižní Americe, kde poznal chudobu a potíže tohoto kontinentu, jeho působení na Kubě, kde bojoval po boku Fidela Castra v jedné z nejvyšších vojenských funkcí (commandante) a později se spolu s ním podílel na vládě v zemi, i jeho účast na bojích v Africe a posléze v Bolívii, kde padl do zajetí a zemřel. Atraktivním způsobem přibližuje život muže, jehož tvář je známa po celém světě a o jehož osudech přitom mnohdy víme tak málo.


...životopisný komiks Autor: Rodriguez, Spain Nakladatel: Jota EAN: 9788072176410 ISBN: 978-80-7217-641- Popis: 1× kniha, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 20 × 27 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Katalog | Antikvariát Červený knír ... . vydání) Kniha: Che životopisný komiks Grafická biografie - Spain Rodriguez. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Che životopisný komiks Grafická biografie ... Che - životopisný komiks: Grafická biografie Spain Rodriguez Christopher Brickell Řez a tvarování dřevin Chtěl jsem jí zazpívat J ... [PDF ePUB MOBI] Unesená Stáhnout ... . ... > Che životopisný komiks Grafická biografie ... Che - životopisný komiks: Grafická biografie Spain Rodriguez Christopher Brickell Řez a tvarování dřevin Chtěl jsem jí zazpívat Jaromír Nohavica pdf ulozto Che - životopisný komiks: Grafická biografie Spain Rodriguez Christoph...SOUVISEJÍCÍ KNIHY