Ženám snít zakázáno: Můj útěk ze Saúdské Arábie

Ženám snít zakázáno: Můj útěk ze Saúdské Arábie - Rana Ahmad | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rana Ahmad
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženám snít zakázáno: Můj útěk ze Saúdské Arábie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ženám snít zakázáno: Můj útěk ze Saúdské Arábie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rana Ahmad. Číst Ženám snít zakázáno: Můj útěk ze Saúdské Arábie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Saúdská Arábie, jedna z nejbohatších zemí světa, je hanbou lidstva a peklem na zemi především pro ženy. Ovládá ji šaríja a náboženská policie. Jako desetiletá dívka musí Rana poprvé schovat svou tvář pod závoj a bez mužského doprovodu nesmí na ulici. Raně chybí vzduch, aby se mohla pořádně nadechnout, a začne pochybovat o Bohu. Za to je v Saúdské Arábii trest smrti. Rana Ahmad je jednou z mála statečných žen, které se navzdory obrovskému osobnímu riziku postavily režimu a rozhodly se utéct.


...snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie kniha od: Rana Ahmad ... Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie — Academia ... . 86 % ... Kniha Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie Přidat komentář. VladkaBU. 1 28. dubna... všechny knihy tohoto typu , které jsem četla, jsou poutavě napsané, čtivé, mají spád, a tahle není vyjímkou. ... Název: Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie. Originální název: Frauen dürfen hier nicht träumen. Autor: Rana Ahmad. Překladatel: Zuzana Soukupová. Titul je zařazen ... Kniha Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie ... ... . Autor: Rana Ahmad. Překladatel: Zuzana Soukupová. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-249-3777-9. EAN: 9788024937779. Objednací kód: NA039937 Ženám snít zakázáno: Můj útěk ze Saúdské Arábie. Rana Ahmad ... Ženám snít zakázáno Autor: Ahmad, Rana Nakladat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY