Veršovaný anglicko–český slovník nejen pro děti

Veršovaný anglicko–český slovník nejen pro děti - Zuzana Pospíšilová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Veršovaný anglicko–český slovník nejen pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Veršovaný anglicko–český slovník nejen pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Veršovaný anglicko–český slovník nejen pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veršovaný anglicko-český slovník je nejen malým praktickým slovníčkem, který je vždy při ruce, ale také knížkou plnou zábavy pro malé školáčky. V této knížce se děti (a nejen ony) naučí jednotlivá cizí slovíčka prostřednictvím zábavných básniček. Slovní zásobu si mohou ověřovat prostřednictvím veršovaných hádanek a také poutavé a vtipné obrázky k jednotlivým slovíčkům jim napomohou k upevnění slovní zásoby. Věříme, že tato knížka se může stát věrným průvodcem při objevování tajemství cizího jazyka.


...ný anglicko-český slovník je nejen malým praktickým slovníčkem, který je vždy při ruce, ale také knížkou plnou zábavy pro malé školáčky ... Veršovaný anglicko-český slovník nejen pro děti | Odborná ... ... . V této knížce se děti (a nejen ony) naučí jednotlivá cizí slovíčka prostřednictvím zábavných básniček. Veršovaný anglicko-český slovník je nejen malým praktickým slovníčkem, který je vždy při ruce, ale také knížkou plnou zábavy pro malé školáčky. V této knížce se děti (a nejen ony) naučí jednotlivá cizí slovíčka prostřednictvím zábavných básniček. Veršovaný anglicko-český slov ... Veršovaný anglicko-český slovník nejen pro děti - Zuzana ... ... . V této knížce se děti (a nejen ony) naučí jednotlivá cizí slovíčka prostřednictvím zábavných básniček. Veršovaný anglicko-český slovník je nejen malým praktickým slovníčkem, který je vždy při ruce, ale také kníž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY