Hory mají oči - Počátek

Hory mají oči - Počátek - Justin Gray, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Justin Gray,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hory mají oči - Počátek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hory mají oči - Počátek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Justin Gray,. Číst Hory mají oči - Počátek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obyvatelé hornického městečka v poušti Nového Mexika dostali ultimátum: musí se odstěhovat, protože celé území zabírá armáda jako vojenské pásmo. Někteří uposlechli, jiní své domovy opustit odmítli a ukryli se ve starých důlních šachtách. Netušili však, že armáda bude na jejich území zkoušet jaderné zbraně. Hluboké štoly dokázaly původní obyvatele před následky výbuchů ochránit, radiace se však v oblasti držela i dlouho poté, co pokusy skončily, a pod jejím vlivem se začaly rodit zmutované děti. Při boji o přežití v nehostinné poušti nebylo možné brát na nikoho ohledy.


...ory mají oči - Počátek Přidat komentář ... hory maji oci 3 - ke stažení | Hellspy ... . blackoutzuzi. 1 14. května. Komiksový prequel k hororové klasice, kterou každý fanoušek tohoto žánru na 100 % zná - Hory mají oči. ... Hory mají oči: Počátek by. Jimmy Palmiotti, Justin Gray (Goodreads Author), John Higgins (Illustrator), Dennis Calero (Colorist), Petr Zenkl (Translator), Pavel Mařata (Letterer) 3.92 · Rating details · 435 ratings · 26 reviews Co se doma uvaří, to se doma sní. Remake. Slovo, které v dnešním Hollywood ... Hory mají oči - Počátek | ComicsDB ... . Remake. Slovo, které v dnešním Hollywoodu zní častěji než jakékoliv jiné. A platí to zvláště pro horory. V dějinách moderní hrůzy se najde jen pár filmů, které zapůsobily na publikum tak silně jako kultovní klasika Wese Cravena z roku 1977 Hory mají oči, drsný a napínavý příběh o oby...SOUVISEJÍCÍ KNIHY