Symbolika nemocí

Symbolika nemocí - Marcel Vaněk | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marcel Vaněk
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Symbolika nemocí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Symbolika nemocí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcel Vaněk. Číst Symbolika nemocí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bojíte se nemocí? No jasně, kdo by se nebál… Tato kniha se snaží vidět nemoci z jiného úhlu pohledu, ve kterém můžeme najít příčinu onemocnění. Lidské tělo k nám promlouvá v mnoha symbolech, kterým ale často nerozumíme. V nemoci je každá rada dobrá a tato kniha nám může ukázat cestu nejenom k příčině onemocnění, ale i k tomu, jak si každý z nás může pomoct sám. Symbolika nemocí nás zavede do světa našich emocí a myšlenek, které sice nevidíme, ale přímo ovlivňují náš zdravotní stav. Možná, že když lépe pochopíme svou duši a mysl, tak pomůžeme našemu tělu rychleji k uzdravení. Nemoci jsou lékem na lidskou duši a v této knize nalezneme návody, které nám mohou pomoct nejenom k uzdravení, ale i ke zdravému a vyváženému každodennímu životu.


...ne Plus: Esenciální aminokyselina Proti herpesu, podílí se na skladbě bílkovin, podporuje vstřebávání vápníku, je nezbytný pro tvorbu kolagenu, má příznivý účinek na pojivové tkáně a žilní stěny, přispívá k tvorbě a udržování normální struktury kostí, metabolismu tuků, podporuje procesy tvorby energie a správnou činnost svalů ... Choroby rajčat ... . MILAHELP je parta kamarádů kolem Marcela Vaneka, která se snaží vidět bežný život kolem sebe trochu jiným pohledem, než nabízí naše dnešní komerční společnost ... Na následujících stránkách budou vyjmenovány známé i méně známé příznaky nemocí.Ukaždého z nich si přečtěte,co je možné považovat za jeho ,,pravděpodobnou" příčinu.Existuje řada nemocí,které se projeví sice tělesně,ale mají příčinu v duševní oblasti. Symbolika nemocí nás zavede do ... Význam nemocí :: Moji andělé ... ... Na následujících stránkách budou vyjmenovány známé i méně známé příznaky nemocí.Ukaždého z nich si přečtěte,co je možné považovat za jeho ,,pravděpodobnou" příčinu.Existuje řada nemocí,které se projeví sice tělesně,ale mají příčinu v duševní oblasti. Symbolika nemocí nás zavede do ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY