Život mezi beznadějí a úspěchem

Život mezi beznadějí a úspěchem - Josef Koutecký | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Koutecký
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život mezi beznadějí a úspěchem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život mezi beznadějí a úspěchem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Koutecký. Číst Život mezi beznadějí a úspěchem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jen málokomu se podařilo založit a institucionalizovat ve vlastní zemi nový, do té doby neexistující obor. Profesorovi Josefu Kouteckému se to v tehdejším Československu podařilo. Kniha je jednak jeho profesní biografií, jednak záznamem o historii české dětské onkologie. Prožít téměř půlstoletí mezi dětmi se zhoubnými nádory, zpočátku vesměs umírajícími, a mezi jejich nešťastnými rodiči, vyžadovalo nejen odvahu a odbornost, ale také mimořádnou vyrovnanost psychickou a emocionální. Profesoru Kouteckému, jednomu z našich široké veřejnosti nejznámějších lékařů, se to podařilo. Kniha líčí jeho nesnadnou, překážkami a nezměrným osobním úsilím provázenou cestu od beznaděje k úspěchu.


...mezi beznadějí a úspěchem Autor: Koutecký, Josef Nakladatel: Academia EAN: 9788020016720 ISBN: 978-80-200-1672- Popis: 1× kniha, vázaná, 504 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Kniha Život mezi beznadějí a úspěchem - Josef Koutecký ... ... . vydání) Prožít téměř půlstoletí mezi dětmi se zhoubnými nádory, zpočátku vesměs umírajícími, a mezi jejich nešťastnými rodiči, vyžadovalo nejen odvahu a odbornost, ale také mimořádnou vyrovnanost psychickou a emocionální. Vydala Academia. ... / Knihy / Literatura faktu / Život mezi beznadějí a úspěchem. Život mezi beznadějí a úspěchem je knihou, kterou by si zcela jistě měli přečíst studenti medicíny, a to ... Život mezi beznadějí a úspěchem — Academia ... . Vydala Academia. ... / Knihy / Literatura faktu / Život mezi beznadějí a úspěchem. Život mezi beznadějí a úspěchem je knihou, kterou by si zcela jistě měli přečíst studenti medicíny, a to všichni, a jistě i knihou, která trpělivým způsobem může rozšířit obzory ostatním "nelékařům." Nelze ji než doporučit. O...SOUVISEJÍCÍ KNIHY