Kaledonský gambit

Kaledonský gambit - Dan Moren | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Moren
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kaledonský gambit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kaledonský gambit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Moren. Číst Kaledonský gambit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kaledonský gambit je klasický sci-fi příběh s prvky špionážního thrilleru, okořeněný notnou dávkou suchého humoru. Mezigalaktická studená válka, politické a vojenské soupeření supervelmocí, vynález tajné zbraně, která může ovlivnit křehkou rovnováhu a možná i zničit celý svět. A mezi tím vším antihrdina Eli Brody, který se dostává do soukolí politických bojů a vysoké špionážní hry. Po dlouhých letech, která strávil jako uklízeč hajzlíků na vzdálené planetě, se vrací na svou domovskou Kaledonii, ale tam ho už dávno nečeká to, co před devíti lety opustil. Stejně jako v šachové hře vyžaduje gambit oběti, tak i Eli Brody bude muset leccos překonat i obětovat, než bude hra dohrána do konce.


...ský gambit je klasický sci-fi příběh s prvky špionážního thrilleru, okořeněný notnou dávkou suchého humoru ... Kaledonský gambit - bazar | Databáze knih ... . Mezigalaktická studená válka, politické a vojenské soupeření supervelmocí, vynález tajné zbraně, která může ovlivnit křehkou rovnováhu a možná i zničit celý svět. Kaledonský gambit je klasický sci-fi příběh s prvky špionážního thrilleru, okořeněný notnou dávkou suchého humoru. Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Romány > Vědecko-fantastické romány Kaledonský gambit je kl ... Kaledonský gambit - Dan Moren | Kniha na Alza.cz ... . Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Romány > Vědecko-fantastické romány Kaledonský gambit je klasický sci-fi příběh s prvky špionážního thrilleru, okořeněný notnou dávkou suchého humoru. Mezigalaktická studená válka, politické a vojenské soupeření supervelmocí, vynález tajné zbraně, která může ovlivnit křehkou rovnováhu a možná i zničit celý sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY