Sedmnáctka

Sedmnáctka - Jitka Ludvíková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Ludvíková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmnáctka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmnáctka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Ludvíková. Číst Sedmnáctka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Martinu Vaňkovou všichni znají jako hodnou holku ze slušné rodiny, která by jen tak z domova neodešla. Proto je její zmizení pouhý týden po oslavě sedmnáctých narozenin pro všechny šokem. Začíná pátrání a jednou ze stop je sám vyšetřovatel Pavel Matouš z pražské kriminálky, který s Martinou strávil poslední večer. Co se však stalo, si nepamatuje. Až když je nalezeno mrtvé tělo její kamarádky, začíná se Matouš pomalu rozpomínat. Postupně se vynořují další důkazy a on si není jistý, zda tento případ nebude znamenat konec jeho kariéry.


...ník Řepská sedmnáctka. Prolistujte si aktuální číslo našeho měsíčníku ... Sedmnáctka - Živě.cz ... . Archiv všech čísel ke stažení ... Poslední vložené 04.05.2020 - bude upřesněno. Cesta jenom TAM - PŘESUNUTO! Nový termín se ladí, může to být 29. - 30. 8. 2020 nebo 5. - 6.... 04.05.2020 - Keblany. 2. ročník orienťáku v Keblanech - ZRUŠENO! Sedmnáctka - nové číslo. 11.5.2020. Právě vyšlo nové číslo školního časopisu Sedmnáctka. Více > Infopanel. Povinně zveřejňované informace. Ke stažení - zde. 📽 ... Stříbrná sedmnáctka | sparta.cz ... . Více > Infopanel. Povinně zveřejňované informace. Ke stažení - zde. 📽🎞 Dorostenecká sedmnáctka má kondiční individuální pl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY