Jóga: váš průvodce domácí praxí

Jóga: váš průvodce domácí praxí - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga: váš průvodce domácí praxí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga: váš průvodce domácí praxí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jóga: váš průvodce domácí praxí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete-li se srozumitelnou formou seznámit se všemi důležitými prvky jógy a začít s pravidelným cvičením, pak je toto kniha pro vás. Největší část knihy tvoří rozbor a podrobné pokyny k provádění jógových pozic, spolu s ilustračními fotografiemi. Od úplných začátků a zatuhlého těla po na první pohled obtížnější varianty. Kniha tak poslouží začátečníkům i pokročilým praktikujícím. Nechybí ani kapitoly o správném dýchání a meditaci, které jsou nedílnou součástí jógové praxe. Seznámíte se i s principy správné výživy a můžete využít průvodce postupným přechodem na vegetariánskou stravu, s chutnými recepty do začátku.


...Jóga - váš průvodce domácí praxí vám ukáže, jak získat pružné a zdravé tělo a spokojenou mysl ... Jóga - Knihy Dobrovský ... . Chcete-li se srozumitelnou formou seznámit se všemi důležitými prvky jógy a začít s pravidelným cvičením, pak je toto kniha pro vás. Všechny informace o produktu Kniha Jóga Váš průvodce domácí praxí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jóga Váš průvodce domácí praxí. Jóga Váš průvodce domácí praxí od Omega v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA ... Jóga: Váš průvodce domácí praxí - kolektiv autorů | Knihy ... ... . Jóga Váš průvodce domácí praxí od Omega v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Jóga: váš průvodce domácí praxí Nakladatel: Omega EAN: 9788075855619 ISBN: 978-80-7585-561-9 Popis: 1× kniha, vázan...SOUVISEJÍCÍ KNIHY