Cesta s ayahuaskou

Cesta s ayahuaskou - Ivan Velíšek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Velíšek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta s ayahuaskou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta s ayahuaskou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Velíšek. Číst Cesta s ayahuaskou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ivan Velíšek, člověk s otevřeným srdcem, opustil před čtyřiceti lety Československo a toulal se v lesích Kanady, v povodí Amazonky, na svazích Kordiller, ve výšinách Himálají, v hlubinách lidských srdcí. V Jižní Americe jeho unavenou duši dávali do pořádku curaderos ayahuaskou, legendární šamanskou drogou, která potlačuje ego, ukazuje cestu, jak lépe a harmonicky žít, pohodově s ostatními a bez konfliktů se světem. Osobitým jazykem napsaný cestopis z míst, kde je průvodcem droga, o které každý slyšel, ale jen málokdo ji zkusil.


...os s ayahuaskou, tou pohádkou o lepším světě, která ... Výprava do Amazonie a ceremonie s medicínou Ayahuasca pod ... ... . potlačuje ego, ukazuje cestu, jak lépe a harmonicky žít, pohodově s ostatními a bez konfliktů se světem. Kdesi, v. horách Mexika u Real de Catorce, mu indiánský přítel, Don. Pascal, předal pravdu svých otců, pravdu velkých pravd, Cesta s ayahuaskou, autor: Ivan Velíšek, rok vydání: 2008. Antikvariát s více než 30 798 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. Cesta s ayahuas ... alembiq.inshop.cz ... . [email protected] Registrace. Cesta s ayahuaskou Ivan Velíšek Ivan Velíšek, člověk s otevřeným srdcem, opustil před čtyřiceti lety Československo a toulal se v lesích Kanady, v povodí Amazonky, na svazích Kordiller, ve výšinách Himálají, v hlubinách lidských srdcí. V Jižní Americe jeho ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY