Nesmrtelný hrabě

Nesmrtelný hrabě - Kristýna Freiová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Freiová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nesmrtelný hrabě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nesmrtelný hrabě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Freiová. Číst Nesmrtelný hrabě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Laurent de Angeloure známý jako hrabě de Saint-Germain, osobnost opředená mýty, ale i figurující v mnoha historických pramenech, vypráví svůj „skutečný“ příběh. Kdo je vlastně tajemný hrabě doopravdy? Kde získal své nadpozemské schopnosti? Narodil se v předvečer třicetileté války, jako syn francouzského šlechtice. Podstatná část děje se však odehrává ve Švédsku za vlády královny Kristýny, která byla známá spíše svou „zmužilostí“ než „ženskostí“. A právě u dvora této zajímavé ženy se pod vedením svého mentora, posledního učedníka Ježíše Nazaretského, Lukáše, stal „nesmrtelným“. Druhý román mladé české autorky Kristýny Freiové, Nesmrtelný hrabě, je volným pokračováním její prvotiny Galilejec. Podařilo se jí opět napsat neobvyklý, napínavý, dobrodružný příběh a přitom klást zásadní otázky lidského bytí a nezvratného lidského osudu.


...román mladé české autorky Kristýny Freiové, Nesmrtelný hrabě, je volným pokračováním její prvotiny Galilejec ... Kniha Nesmrtelný hrabě | Fantasyobchod.cz ... . Podařilo se jí opět napsat neobvyklý, napínavý, dobrodružný příběh a přitom klást zásadní otázky lidského bytí a nezvratného lidského osudu. ... Nesmrtelný hrabě - Freiová, Kristýna ; Hlavní hrdina pochází z váženého a bohatého francouzského rodu. V dětství se mu sice dostalo tvrdé výchovy, ale díky dobrému jménu své rodiny žije vcelku pohodlný pařížsk ... Nesmrtelný hrabě | Chrudimka.cz ... . V dětství se mu sice dostalo tvrdé výchovy, ale díky dobrému jménu své rodiny žije vcelku pohodlný pařížský ... A právě u dvora této zajímavé ženy se pod vedením svého mentora, posledního učedníka Ježíše Nazaretského, Lukáše, stal nesmrtelným. Druhý román mladé české autorky Kristýny Freiové, Nesmrtelný hrabě, je volným pokračováním j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY