Nasladko - zdravě, moderně, snadno

Nasladko - zdravě, moderně, snadno - Tereza Obermajerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Obermajerová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nasladko - zdravě, moderně, snadno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nasladko - zdravě, moderně, snadno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Obermajerová. Číst Nasladko - zdravě, moderně, snadno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na sladké se dá jít zdravě a tato kuchařka je toho důkazem. Kombinuje raw, veganský a bezlepkový i klasický přístup. Nevzdává se cukru, ale snaží se ho nahrazovat přírodními sladidly. Namísto pšeničné mouky je použita mouka zdravější. A i když se v kuchařce laktóza neřeší, najdete experimenty i s nemléčnými výrobky. Autorka peče klasické dorty a koláče, samozřejmě po svém, miluje raw dorty a vymýšlí sladké drobnosti ke svačině, kávě nebo aperitivu. Zkuste to jako ona – sladce a zdravě! A nebojte se, nebudete potřebovat žádné speciální roboty, vystačíte si jen s mixérem, holýma rukama a vařečkou.


...o: zdravě, moderně, snadno (978-80-7546-206-0) Kniha - autor Tereza Obermajerová, 110 stran, česky Zdravě, moderně, snadno Na sladké se dá jít zdravě a tato kuchařka je toho důkazem ... Medvědí oáza: července 2019 ... . Kombinuje raw, veganský a bezlepkový i klasický přístup. Nasladko - zdravě, moderně, snadno Tereza Obermajerová Nakladatel: Fortuna Libri 2019 Zdravě, moderně, snadno. Na sladké se dá jít zdravě a tato kuchařka je toho důkazem. Kombinuje raw, veganský a bezlepkový i klasický přístup. Nevzdává se cukru, ale snaží se ho nahrazovat přírodními sladidly. Namísto pšeničné mouky je použita mouka zdravějš ... Kucharka snadno levne a zdrave | Sleviste.cz ... . Kombinuje raw, veganský a bezlepkový i klasický přístup. Nevzdává se cukru, ale snaží se ho nahrazovat přírodními sladidly. Namísto pšeničné mouky je použita mouka zdravější. Zdravě, moderně, snadno Na sladké se dá jít zdravě a tato kuchařka je toho důkazem. Kombinuje raw, veganský a bezlepkový i klasický přístup. Nev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY