Jemná lhostejnost světa

Jemná lhostejnost světa - Peter Stamm | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Stamm
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jemná lhostejnost světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jemná lhostejnost světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Stamm. Číst Jemná lhostejnost světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké by to bylo prožít znovu svůj vlastní život?Stárnoucí spisovatel pozve na schůzku mladou ženu. Během procházky po Stockholmu jí vypráví o ženě, kterou před dvaceti lety miloval a které se Lena nesmírně podobá, vlastně je úplně stejná jako ona. Christoph zná život, který Lena vede, naprosto přesně ví, co ji čeká... Začíná zvláštní hra minulosti s přítomností, z níž nikdo nevyjde bez újmy. Peter Stamm, velký vypravěč existenciální zkušenosti, na malém prostoru líčí příběh nevysvětlitelné blízkosti, která nás odděluje od všeho, čím jsme kdy byli.


...lhostejnost světa je taková krásná jednohubka ... Minirecenzia | Peter Stamm: Jemná lhostejnost světa ... ... . Během čtení jsem zažila radost, smutek a překvapení. To vše navzdory malému počtu strán. A to já od knihy očekávám - emoce. Arturo.Bandini. 1 12.04.2019. Jemná lhostejnost světa, útlý román, oceněný Švýcarskou knižní cenou za rok 2018, vtáhne čtenáře hluboko do svého světa - a zpět do reality propouští poněkud jiného člověka. Zmateného a ohromeného, se záplavou otázek ... Stamm, Peter: Jemná lhostejnost světa - iLiteratura.cz ... . Zmateného a ohromeného, se záplavou otázek na jazyku: Existuje vůbec nějaká (moje) realita, nebo si to pouze namlouvám? Jemná lhostejnost světa book. Read 60 reviews from the world's largest community for readers. Jaké by to bylo prožít znovu svůj vlastní život?Stárnou... Je autorem řady próz, d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY