Kmen Andromeda

Kmen Andromeda - Michael Crichton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Crichton
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kmen Andromeda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kmen Andromeda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Crichton. Číst Kmen Andromeda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedna z nejslavnějších knih Michaela Crichtona je detailně promyšlenou vizí kosmické nákazy šířící se na Zemi. Popisuje pět dnů největší americké vědecké krize. Tak jak bývá při řešení krizí obvyklé, je chování jejich účastníků směsí předvídavosti a zatmění mysli - krize jsou dobou pro skvělé i naprosto nesmyslné nápady. Čtyři vědci vybraní pro své vědecké úspěchy jsou v úplném utajení povoláni do laboratoří ukrytých pod nevadskou pouští. A zde, obklopeni nejmodernější technikou a odříznuti od světa, bojují s celosvětovou epidemií působenou neznámým mikroorganizmem, který zabil, kromě dvou, všechny obyvatele jednoho městečka v Arizoně, kam dopadl kontaminovaný satelit, sbírající kosmické vzorky. Krok za krokem odhalují tajemství kmene Andromeda. Avšak jejich protivník unikne ze svého vězení v laboratoři a závod o čas se ještě zrychluje. Autorovo vypravěčské umění, smysl pro detail a vědecké znalosti vytvářejí reálný svět současného výzkumu, a také nezapomenutelný čtenářský zážitek.


...án Andromeda a podroben dalšímu zkoumání ... Kmen Andromeda | Kukaj.to - Raj online filmov a seriálov ... . Vědci zjistí, že se živí energií a včas zabrání pokusu armády zapečetit místo dopadu lokální jadernou explozí. Vyjde najevo, že organismus rozkládá zdravou krev a přestože postupně mutuje do lidského organismu neškodné podoby, je stále velmi nebezpečný, protože mu ... MICHAEL CRICHTON. KMEN ANDROMEDA. AUDIOKNIHA Mluvené Slovo. Loading... Unsubscribe from Mluvené Slovo? ... Kmen Andromeda - Blog iDNES.cz ... . Loading... Unsubscribe from Mluvené Slovo? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 13.3K. ... Kniha Kmen Andromeda Přidat komentář. ufak. 1 13. dubna. Můj první Crichton. Jako dítě jsem to zhltnul, zklamalo mě samovyřešení problému, ačkoli ten virus nebo bacil už někde je a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY