Hitlerovy tajné zbraně

Hitlerovy tajné zbraně - Thomas Mehner, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Mehner,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hitlerovy tajné zbraně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hitlerovy tajné zbraně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Mehner,. Číst Hitlerovy tajné zbraně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak se vyvíjely tajné zbraně ve Třetí říši? Nikdo již nepochyboval o tom, že konec války je blízko. Hitler však ve své chorobné naději, která mu nedovolila připustit si porážku, stále prosazoval supertajnou výrobu nových zbraní…Téma německých tajných zbraní za druhé světové války zaměstnává i dnes mnoho lidí. Zkoumají problém z hlediska vědeckého, historického, ale i technologického. Jsou indicie, že němečtí vědci a inženýři při vynalézání určitých zbraní v mnohém předstihli spojence… Američané i Britové krátce po válce prohlásili, že v německých laboratořích „objevili věci, které je k smrti vyděsily“. Jeden spojenecký generál přišel dokonce s informací, že zbraně nalezené u německého letectva mohly pro spojence znamenat smrtelné nebezpečí.Dodnes je toto téma opředeno mýty. Otázek je mnoho, například proč byla existence některých zbraní veřejnosti zamlčována. Proč nikdo nevěděl o proudových letadlech, atomové bombě nebo o kontinentálních raketách?Předkládaná kniha se snaží některé otázky zodpovědět a mezery v dějinách vyplnit.


...cké Německo se celou dobu své existence snažilo vyrobit tajnou zbraň, která by mu pomohla vyhrát válku ... Hitlerovy tajné zbraně DVD - Megaknihy.cz ... . Co vlastně o programu tajných nacistických zbr... Dokument Hitlerovy tajné zbraně nabízí originální archivní materiály o vývoji, testování a konečném použití několika z Hitlerových tajných zbraní. Druhá světová válka je jednou z nejtemnějších kapitol lidských dějin nejen kvůli počtu svých obětí. Mnohé záhady dosud obklopují také vývoj německých zbraní, známých jako přísně tajné. Jaké př ... Hitlerovy tajné zbraně - Thomas Mehner, Petr Vokáč ... ... . Mnohé záhady dosud obklopují také vývoj německých zbraní, známých jako přísně tajné. Jaké překvapivé technologie dokázali vyrobit nacističtí vědci? Berlín - Třetí říše neměla ani uran 235 ani plutonium 239 v dostatečném množství. Nicméně, legenda něm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY