Toulavá kamera 7

Toulavá kamera 7 - Josef Maršál, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Maršál,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Toulavá kamera 7.pdf


Chcete si knihu přečíst?Toulavá kamera 7 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Maršál,. Číst Toulavá kamera 7 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmý díl knižního zpracování oblíbeného televizního pořadu obsahuje tradičních padesát zajímavých reportáží. Zavedou vás na neobvyklá místa celé České republiky – do hradů a zámků, netradičních muzeí nebo na malebné vrchy. Projdete se také historickými městečky a zavítáte k nejrůznějším unikátním přírodním i lidským výtvorům. Každou reportáž doprovázejí fotografie, přehledná mapa a praktické informace. Jako bonus jsme pro čtenáře Toulavé kamery připravili kuchařku plnou receptů na regionální speciality. Dozvíte se v ní mnoho zajímavého o lokálních zvláštnostech české, moravské a slezské kuchyně. Toulavá kamera s kuchařkou vznikla díky spolupráci nakladatelství freytag&berndt a České televize.


... kamera. Trosky — Park v Ústí nad Orlicí — Vojenské muzeum Králíky — Jakobínka — Podkovář Tomáš Kverek … Premiéra: neděle 17 ... Toulavá kamera - Toulavá kamera added a new photo. | Facebook ... . 5. 2020 na ČT1. Všechny díly 970. 00:20 15 let Toulavé kamery Toulavá kamera Premiéra: 7. 6. na ČT1. Hledat: Toulavá kamera Premiéra: neděle 17. 5. na ČT1. Trosky — Park v Ústí nad Orlicí — Vojenské muzeum Králíky — Jakobínka — Podkovář Tomáš Kverek — Nepomuk a okolí ... 163 videos Play all Popular Videos - Toulavá kamera Toulavá kamera - Topic Adrenalinové trasy znojemského podzemí - Toulavá kamera - Dura ... Toulavá kamera — Česká televize ... ... 163 videos Play all Popular Videos - Toulavá kamera Toulavá kamera - Topic Adrenalinové trasy znojemského podzemí - Toulavá kamera - Duration: 4:21. Kamil Tomek 6,721 views Tentokrát se naše otázka ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY