Techniky přírodní magie: Země, vzduch, oheň a voda

Techniky přírodní magie: Země, vzduch, oheň a voda - Scott Cunningham | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Scott Cunningham
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Techniky přírodní magie: Země, vzduch, oheň a voda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Techniky přírodní magie: Země, vzduch, oheň a voda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Scott Cunningham. Číst Techniky přírodní magie: Země, vzduch, oheň a voda Online je nyní tak snadné!

POPIS


List z dubu… luční kvítí… voda ze zurčícího potoka… hlína z temné jeskyně… To jsou starodávné nástroje přírodní magie. Zrozené matkou Zemí, obsahující její esenciální sílu čekají na náš dotek a záměr, aby oživily své magické vlastnosti. Čtyři živly představují mocné magické nástroje. Pomocí jejich energie můžeme proměnit sami sebe, svůj život a náš společný svět. Tento oblíbený průvodce světem přírodní magie obsahuje okolo osmdesáti kouzel, obřadů a jednoduchých rituálů, při nichž můžete využít úchvatnou sílu přírodního světa. Tato kniha je pozvánka. Říká: „Pojď. Projdeme se kolem zelených polí. Pohlédneme do mystických pramenů. Dotkneme se kůry starých stromů. Nadechneme se opojné vůně květin. Budeme vnímat, jak letící vítr ochlazuje sluneční žár. Pozorovat soumrak nad mořem a hvězdy nad hlavou. Posadíme se na zem a budeme rozjímat nad její silou.“ Stanete-li se čaroději, važte si země. Važte si života. Milujte. Pochopte, že magie je nezadatelným právem každé lidské bytosti, a moudře ji užívejte. Kráčejte pomalu … dýchejte zhluboka … nikomu neubližujte … a objevte zázraky, které vám magie nabízí. (úryvek)


...Techniky přírodní magie -- Země, vzduch, oheň a voda - Scott Cunningham ... Mágia živlov: Voda - Eprakone - ezoterika a spiritualita ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (země, vzduch, oheň a voda) Předmětná hesla Techniky přírodní magie: Země, vzduch, oheň a voda (978-80-7336-966-8) Kniha - autor Scott Cunningham, česky List z dubu… luční kvítí… voda ze zurčícího potoka… hlína z temné jeskyně… To jsou starodávné nástroje přírodní magie. Techniky přírodní magie Země, vzduch, oheň a voda. Cunningham Scott. ... Kniha Techniky přírodní magie - země, vzduch, oheň, voda ... ... . Techniky přírodní magie Země, vzduch, oheň a voda. Cunningham Scott. Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Titul doprodán. Prolistovat knihu Ukázky z E-knihy. Čtyři živly jsou mocnými magickými nástroji. S využitím jejich energie mů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY