Apatykář

Apatykář - Lucie Hlavinková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Hlavinková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Apatykář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Apatykář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Hlavinková. Číst Apatykář Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečetla si knihkupkyně z Kutné Hory Kniha mě v knihkupectví zaujala už svým obalem a čekala jsem, zda i obsah bude tak zajímavý, a byl. Na knize je sice napsáno, napínavý detektivní příběh, ale spíše bych jí zařadila do historických románů. Děj se odehrává v roce 1908 ve Štramberku.Hlavním hrdinou je mladý lékárník František, který sem utíká z Prahy, pod tíhou tajemství na které se snaží zapomenout.Zde začíná pracovat jako pomocný lékárník u místního apatykáře, kterého si i s jeho sestrou velice oblíbí. Pomáhá mu, aby lékárna opět prosperovala, za pomoci výroby různých novinek pro ženy např. parfemovaných krémů, lesků na rty a parfémů. Ve městě také narazí na záhadu, kterou je opředena místnínejbohatšírodina. Autorka ve své knize popisuje staré vesnické zvyky, zajímavě popisuje různé druhy léků, i jejich výrobu, které se dříve používaly na různé nemoci a neduhy. Část knihy je psaná Štramberským nářečím, což mě vůbec neodradilo, naopak zaujalo. Kniha se četla jedním dechem.


...n 7 Studium farmacie z pohledu studentů ... Apatykář - Lucie Hlavinková | Elektronická kniha na Alza.sk ... . Český farmaportál APATYKÁŘ® s více než dvacetiletou tradicí uspořádal další setkání v rámci svého projektu APAvision.Jedná se o odbornou platformu pro výměnu názorů a zkušeností k tématům z oblasti farmacie a lékárenství, najít shodu a vizi pro další vývoj. LÉKÁRNICKÁ INZERCE® portálu APATYKÁŘ® - nejnavštěvovanější česká inzertní rubrika pro všechny lékárníky, farmaceutické asistentky, laborantky, sanitářky, lékárny, provozovatele lékáren. "Komplikovanost dospělé světa nás ... APATYKÁŘ (@apatykar) • Instagram photos and videos ... . "Komplikovanost dospělé světa nás někdy odvádí od toho podstatného, protože to důležité je někdy velmi prosté." Věta, kterou jsem nedávno četla v úplně jiné souvislosti, která ale podle mě skvělé vystihuje podstat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY