Mami, přidej!

Mami, přidej! - Barbora Vajsejtlová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Vajsejtlová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mami, přidej!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mami, přidej! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Vajsejtlová. Číst Mami, přidej! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je jí skoro čtyřicet, má dvě děti, lehkou nadváhu, práci, kterou nenávidí, a pocit, že se s tím nedá vůbec nic dělat (tedy ne s těmi dětmi). Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, když toužíte být alespoň ucházející matkou, a přitom nechcete, aby náplní vašeho života byly jen děti? A dá se krize středního věku překonat běháním?


...řidej! 2019; Vánoce za dveřmi 2016; Ať jsou velcí zase malí! 2017; Velký závod 2018; Princezna a Baron 2017; všech 6 knih autora ... Mami, přidej! - Barbora Vajsejtlová - Děti v bavlnce .cz ... . Podobné knihy. Mateřská, ale určitě ne dovolená 2016; Deník uštvané matky 2018; Proč máma pije 2018; Kniha Mami, přidej! je v Je jí skoro čtyřicet, má dvě děti, lehkou nadváhu, práci, kterou nenávidí, a pocit, že se s tím nedá vůbec nic dělat (tedy ne s těmi dětmi). Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, Mami při ... Pavel Callta - Mami (Tribute Video) - YouTube ... . Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, Mami přidej mi byla doporučena jako odpočinkovka. No je v ní, ale pěkné dřiny. Ještě, že musí makat a běhat hlavní hrdinka a né já. Příběh vypráví o tom j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY