Tvé vnitřní dítě musí najít domov: Klíč k řešení (téměř) všech problémů

Tvé vnitřní dítě musí najít domov: Klíč k řešení (téměř) všech problémů - Stefanie Stahl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stefanie Stahl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tvé vnitřní dítě musí najít domov: Klíč k řešení (téměř) všech problémů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tvé vnitřní dítě musí najít domov: Klíč k řešení (téměř) všech problémů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stefanie Stahl. Číst Tvé vnitřní dítě musí najít domov: Klíč k řešení (téměř) všech problémů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všechny zážitky z dětství, kterými jsme prošli, nás formují a ovlivňují naše chování v dospělosti. Svět je tak plný malých zraněných dětí v tělech dospělých. Nejen že se tyto zraněné děti naléhavě ozývají, ale i podprahově regulují naši náladu, čímž často znepříjemňují a komplikují naše životy. Kniha Tvé vnitřní dítě musí najít domov je plná praktických návodů a rad, které vás bezpečně provedou vašim vnitřním světem a uzdraví vaše vnitřní dítě. Díky nim odhalíte ty stránky své osobnosti, o kterých jste nanejvýš jen tušili, ale vědomě jste je nevnímali. Ukáže vám, jak se vyrovnat s temnými duševními stavy, a naučí vás žít vědoměji a šťastněji. Postupně uvidíte, že vaše partnerské i mezilidské vztahy jsou čím dál harmoničtější. Poznej zamračené dítě v sobě! Ukáže ti, že se v určitých situacích chováš stále stejně, a tím si zbytečně komplikuješ vztahy i život. A poznej i své slunečné dítě v sobě. Ukáže ti, jak se dá vidět srdcem a jak zvládat život s lehkostí.


...třní dítě musí najít domov: Klíč k řešení (téměř) všech problémů Stefanie Stahl Nakladatel: Noxi 2019 Všechny informace o produktu Kniha Tvé vnitřní dítě musí najít domov - Klíč k řešení téměř všech problémů - Stefanie Stahl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tvé vnitřní dítě musí najít domov - Klíč k řešení téměř všech problémů - Stefanie Stahl ... Kniha: Tvé vnitřní dítě musí najít domov (Stefanie Stahl ... ... . Tvé vnitřní dítě musí najít domov - Klíč k řešení (téměř) všech problémů. ... Kniha Tvé vnitřní dítě musí najít domov je plná praktických návodů a rad, které vás bezpečně provedou vašim vnitřním světem a uzdraví vaše vnitřní dítě. Díky nim odhalíte ty stránky své osobnosti, o kter.. Kniha: Tvé vnitřní dítě musí najít domov - Kl ... Tvé vnitřní dítě musí najít domov - Klíč k řešení (téměř ... ... . Tvé vnitřní dítě musí najít domov - Klíč k řešení (téměř) všech problémů. ... Kniha Tvé vnitřní dítě musí najít domov je plná praktických návodů a rad, které vás bezpečně provedou vašim vnitřním světem a uzdraví vaše vnitřní dítě. Díky nim odhalíte ty stránky své osobnosti, o kter.. Kniha: Tvé vnitřní dítě musí najít domov - Kl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY