Jak získat, udržet a neztrácet autoritu

Jak získat, udržet a neztrácet autoritu - Alena Vališová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Vališová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak získat, udržet a neztrácet autoritu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak získat, udržet a neztrácet autoritu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Vališová. Číst Jak získat, udržet a neztrácet autoritu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak rozvíjet a neztrácet autoritu? Jak se bránit zneužití moci? Na čem závisí sociální úspěšnost? Jak efektivně komunikovat v různých situacích? Co podmiňuje, že si nás lidé váží a respektují nás? Na tyto a podobné otázky odpovídá kniha Jak získat, udržet a neztrácet autoritu. Pokud si přejete podpořit své postavení v soukromém i profesním životě, lépe pochopit sám sebe i druhé a posílit své sebevědomí, pak je tato kniha určena právě vám. V knize je uvedeno mnoho praktických cvičení, která mohou být vítaným pomocníkem při individuálním rozvoji.


...SKAT, UDRŽET A NEZTRÁCET AUTORITU Vydala Grada Publishing, a ... Alena Vališová | Databáze knih ... .s. U Prùhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 220 386 401, fax: +420 220 386 400 www.grada.cz jako svou 3264. publikaci Odpovìdná redaktorka Jana Fialová Sazba a zlom Milan Vokál Kresby Miroslav Barták Návrh a realizace obálky Daniela Eftimiadisová Poèet stran 144 ... Na tyto a podobné otázky odpovídá kniha Jak získat, udržet a neztrácet autoritu. Pokud si přejete podpořit své postavení v soukromém i p ... Jak získat, udržet a neztrácet autoritu - Alena Vališová ... ... . Pokud si přejete podpořit své postavení v soukromém i profesním životě, lépe pochopit sám sebe i druhé a posílit své sebevědomí, pak je tato kniha určena právě vám. Jak si však získat autoritu neformální, tedy schopnost vést a inspirovat druhé i bez mocenských nástrojů? Není to lehké. Představte si, že se s partou přátel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY