Barva vraždy Bee Larkhamové

Barva vraždy Bee Larkhamové - Sarah J. Harrisová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah J. Harrisová
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Barva vraždy Bee Larkhamové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barva vraždy Bee Larkhamové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah J. Harrisová. Číst Barva vraždy Bee Larkhamové Online je nyní tak snadné!

POPIS


O Jasperovi byste měli vědět tři věci: 1. Vidí svět úplně jinak než vy. 2. Nedokáže rozpoznávat obličeje. Ani svůj vlastní. 3. Stal se jediným svědkem vraždy své sousedky Bee Larkhamové. Jenže chytit vraha, jehož obličej si nepamatujete, není jednoduché… Synestezie je způsob vnímání, při němž určitý vjem vyvolává vjem jiný, který nemá oporu ve skutečnosti. Svět třináctiletého Jaspera Wisharta je vymalovaný barvami, které nikdo jiný nevidí. Slova, čísla, hudba, dny v týdnu, hlasy lidí — to vše má svůj vlastní, jedinečný odstín. V pátek však Jasper objevil novou barvu, která se mu nelíbí a které nerozumí — barvu vraždy. Jasper má podezření, že provedl něco strašného a že s tím má něco společného i jeho otec. Zakrvácený nůž, křik a obrazy, které mu víří v hlavě, chlapci nahánějí strach. Rozhodne se proto znovu projít události posledních měsíců a poté příběh svého vztahu s Bee namalovat. Jasper se zoufale pokouší vyznat ve svých vzpomínkách i barvách, které ho nakonec dovedou k pravdě. Zdá se však, že ve hře je ještě někdo další, kdo se mu jeho úsilí pokouší překazit.


...arva vraždy Bee Larkhamové Přidat komentář ... Harris Sarah J.: Barva vraždy Bee Larkhamové | MALL.CZ ... . šipek. 3 29. dubna. Tak mi to nedalo a opět jsem sáhl po knize a dočetl. ... Sarah J. Harrisová: Barva vraždy Bee Larkhamové — ukázka Published on Mar 29, 2019 Chytit vraha, jehož obličej si nepamatujete, není jednoduché… Určitě je vám jasné, že kniha Barva vraždy Bee Larkhamové je nejen plná barev, ale týká se i celé řady náročných témat, jako je výchova autistického dítěte, snášení šikany, zármutek ze smrti rodiče a život ve světě, kterému nerozumějí ani vaši nejbližší. Autorka vypráví příběh tak, že skutečn ... Barva vraždy Bee Larkhamové - Sarah J. Harrisová | Knihy ... ... . Autorka vypráví příběh tak, že skutečně ... Hledáte Barva vraždy Bee Larkhamové od Sarah J. Harrisová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Barva vraždy Bee Larkhamové Autor: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY