Když přijde soumrak

Když přijde soumrak - Nora Robertsová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nora Robertsová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když přijde soumrak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když přijde soumrak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nora Robertsová. Číst Když přijde soumrak Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečetla si knihkupkyně z Benešova Kniha se odehrává na soukromém ranči rodiny Longbowových, kde si ve vedení soukromé firmy dobře vede nejmladší z žen tohoto rodu Bodine. Každý z rodiny má svůj resort, o který se stará a spolehlivě vše funguje na jedničku. Jediný stín, který se nad touto rodinou sklání, je nezvěstná Alice, která v osmnácti letech, v den svatby její starší sestry Maureen, která je matkou Bodine, odešla z domova hledat štěstí a slávu. I když je to již 25 let, stále se všichni po svém snaží vyrovnat s pocitem, že Alice nadobro zmizela ze světa. Navzdory této události celé osazenstvo ranče žije poklidný a spokojený život. Vše naruší až dvě vraždy mladých dívek a nečekaný nález polomrtvé Alice, která jeví známky dlouholetého věznění a týrání. Všichni se úporně snaží zjistit kdo vraždí a kde Alice tolik let byla. Lehce napínavá, ale přitom odpočinková kniha, kterou mohu jen doporučit.


...yž přijde soumrak Přidat komentář. lifeoptimist ... Jednotky: Když přijde soumrak ... . 1 02. května. Pro mě lepší než předchozí co jsem četla i když jsem záporáka věděla hned v okamžiku, kdy ho Nora uvedla na scénu - bylo to tzv. moc okaté :-), ale i tak to nevadilo, hlavně díky dvoum liniím příběhu, které se nakonec propojily ... Elektronická kniha Když přijde soumrak na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Když přijde soumrak od osta ... Když přijde soumrak - Nora Roberts | Kniha na Alza.cz ... . Hodnocení a recenze Když přijde soumrak od ostatních uživatelů. ... Hledáte Když přijde soumrak od Nora Roberts? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Když přijde soumrak - Nora Robertsová. Bodine vede relativně poklidný život na prosperující rodinné farmě. Její podnikání naruší až návrat dlouho... Když přijde ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY