Pěší vandr po lesích a lidech

Pěší vandr po lesích a lidech - Daniela Vacková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Vacková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pěší vandr po lesích a lidech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pěší vandr po lesích a lidech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Vacková. Číst Pěší vandr po lesích a lidech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osudy muzikantů a příznivců trampské muziky, kteří do svého životního stylu zahrnuli romantiku táborových ohňů, potlachů a osad, se staly námětem zcela originální povídkové knihy. Autorka s nesmírnou vnímavostí a pochopením zachytila prchavé momenty, kdy hudba ovlivní člověka a v dramatických bodech jeho života mu pomůže v jeho další cestě.Kapely známé (jako třeba KTO) i méně známí muzikanti se nám tak představí z lidské stránky, která citlivého čtenáře zasáhne svou hloubkou a intenzitou. Součástí knihy jsou i notové materiály a texty nejznámějších trampských písní a originální fotografie netypických „hrdinů“ jednotlivých povídek.


...ěší vandr po lesích a lidech Přidat komentář ... Daniela Vacková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . RMarkéta. 2 02.04.2018. Příjemné počtení. ... Kniha: Pěší vandr po lesích a lidech Autor: Daniela Vacková Poetická povídková kniha provoněná kouři táborových ohňů, prosycená romantickou atmosférou vandrů, potlachů a sjíždění řek, ozvučená trampskými písničkami a podmalovaná ... Pěší vandr po lesích a lidech Autor: Vacková, Daniela Nakladatel: LIKA KLUB EAN: 9788086069487 ISBN: 978-80-86069-48-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 16 × 16 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Pěší vandr po lesích a lidech Vacko ... peněženka paul frank - mytimex.chytrak.cz ... . vydání) Pěší vandr po lesích a lidech Vacková Daniela. Pěší vandr po lesích a lidech. Vacková Daniela. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY