Hrobka

Hrobka - Kate Mosse | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Mosse
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrobka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrobka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Mosse. Číst Hrobka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kate Mosse, autorka v celé Evropě mimořádně úspěšného románu Labyrint posílá tentokrát – po sobě v rozmezí jednoho století – dvě mladé Pařížanky opět do své milované jižní Francie. Obě osudová síla přitáhne k polorozpadlé hrobce a jejím ničivým tajemstvím; první se ze své výpravy nikdy nevrátila, druhá si, stejně jako ona, dává za úkol tajemství hrobky odhalit, ale zároveň přemoci jeho ničivou sílu, aniž by se stala sama poslední obětí. Na cestě proti času v ní sílí pocit, že všechny postavy a události spjaté s hrobkou jako by ovládala jediná taroková karta XV – Ďábel.Jedna Pařížanka se vydala na jih do krajiny se starou hrobkou koncem 19. století, druhá v současnosti, ta druhá chce najít první dívku, která zmizela beze stopy.Kate Mosse, autorka Labyrintu, se od dnes módních autorů historicko-dobrodružných žánrů odlišila tím, že prostudovala stohy odborné literatury, takže sama válka proti katarům je pro čtenáře nejen napínavým dobrodružstvím, ale i studnou informací. Britská kritika román zahrnula nevídanou chválou, jako např.: „inteligentní román, štědrý v historickém rámci i v intimních ožehavých detailech“.


...je stavební konstrukce, určená pro uložení ostatků zesnulého či zesnulých ... GC37WMZ Hrobka (Traditional Cache) in Jihomoravský kraj ... ... . Nezáleží na tom, zda zemřelý byl pohřben v rakvi nebo šlo o pohřeb žehem a do hrobky se uloží jen urna s popelem. This is a main category requiring frequent diffusion and maybe maintenance.As many pictures and media files as possible should be moved into appropriate subcategories. Hotels near Dietrichsteinska Hrobka: (0.20 mi) Pension Baltazar (0.46 mi) Pension Kiwi (0.12 mi) Hotel Galant (0.11 mi) ( ... Dietrichsteinska Hrobka (Mikulov) - 2020 All You Need to ... ... .20 mi) Pension Baltazar (0.46 mi) Pension Kiwi (0.12 mi) Hotel Galant (0.11 mi) (Ne) vinna kavarna (0.18 mi) Amici Miei; View all hotels near Dietrichsteinska Hrobka on Tripadvisor Mikulov - Náměstí - View East on Sousoší Nejsvětější Trojice - Most Holy Trinity Column 1724, Svatý kopeček - Tanzberg & Dietrichsteinská hrobka - Dietrichstein Mausol...SOUVISEJÍCÍ KNIHY