Soumrak a úsvit československé diplomacie

Soumrak a úsvit československé diplomacie - Jan Němeček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Němeček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Soumrak a úsvit československé diplomacie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Soumrak a úsvit československé diplomacie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Němeček. Číst Soumrak a úsvit československé diplomacie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace zpracovává téma, které vypadá na první pohled spíš jako okrajové, ale ve skutečnosti představuje jednu z nejdramatičtějších a nejzajímavějších kapitol novodobé české historie: dějiny české diplomacie po 15. březnu 1939, kdy byla po vzniku Protektorátu Čechy a Morava likvidována všechna československá zastupitelstva v zahraničí a zároveň exilová vláda začala rozvíjet diplomatickou činnost v nové situaci. Autor na základě důkladného studia archivních materiálů sleduje podrobně vývoj v mnoha zemích, rekonstruuje jednotlivé případy a líčí řadu pohnutých lidských osudů.


...a úsvit československé diplomacie Autor: Němeček, Jan Nakladatel: Academia EAN: 9788020016386 ISBN: 978-80-200-1638-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 640 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Soumrak československé demokracie - Praha - Sbazar.cz ... . vydání) Jan NĚMEČEK, Soumrak a úsvit československé diplomacie, s. 330-332; J. DEJMEK a kol., Diplomacie Československa. Díl II. Biografický slovník, s. 144. Vyslanci v Bělehradě Jaroslavu Lípovi (1886-1966), akreditovanému od července 1938, neposkytlo tamní MZV v březnu 1939 podporu pro další existenci a úřadování legace přesto ... Get this from a library! Soumrak a úsvit československé diplomacie : 15. březen 1939 a československé zastupitelské úřady. [Jan Němeček] Soumrak a úsvit československé diplomacie Jan Němeček. Soum ... Soumrak a úsvit československé diplomacie - Jan Němeček ... ... ... Get this from a library! Soumrak a úsvit československé diplomacie : 15. březen 1939 a československé zastupitelské úřady. [Jan Němeček] Soumrak a úsvit československé diplomacie Jan Němeček. Soumrak a úsvit československé diplomacie. Jan Němeček. Četl(a) jsem. Chci p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY