Jiné zlo

Jiné zlo - Andrew Wilson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Andrew Wilson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jiné zlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jiné zlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Wilson. Číst Jiné zlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dva měsíce po dramatických událostech spjatých s jejím zmizením se královna zločinu Agatha Christie pokusí uplatnit svůj talent pro rozřešení záhad při vyšetřování podivné vraždy britského agenta SIS na Kanárských ostrovech. Už během cesty lodí se při tom stane svědkem šokující scény, kdy jedna z pasažérek přeleze zábradlí a vrhne se do moře vstříc smrti. Otřesena tímto zážitkem se Christie ubytuje v místním Grand Hotelu, kde se setká s několika fascinujícími hosty včetně dvojice podezřelých z účasti na vyšetřované vraždě – jeden z nich je okultista, druhý možná komunistický špion. Slavná spisovatelka brzy zjistí, že nic není, jak se zdá být, že děsivá událost z lodi má souvislost s případem a že k odhalení pachatele bude třeba odkrýt jiné zlo.


...ejte si videa a hudbu, kterou milujete, nahrávejte originální obsah a sdílejte to vše s přáteli, rodinou a celým světem na YouTube ... Jiné zlo | O2 Knihovna ... . Kniha 'Dva měsíce po dramatických událostech spjatých s jejím zmizením se královna zločinu Agatha Christie pokusí uplatnit svůj talent pro rozřešení záhad při vyšetřování podivné vraždy britského agenta SIS na Kanárských ostrovech. Už během cesty lodí se při tom stane svědkem šokující scény, kdy jedna z pasažérek přeleze zábradlí a vrhne se do moře ... Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjče ... Jiné zlo - Andrew Wilson | Kniha na Alza.cz ... ... Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu. Půjčován...SOUVISEJÍCÍ KNIHY